Sıra Dışı – Freaky

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kısa bir süre önce vizyona giren Sıra Dışı – Freaky filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Sıra Dışı – Freaky filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Sıra Dışı – Freaky filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Sıra Dışı – Freaky izle; 2020 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları Sıra Dışı – Freaky tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Genç bir liseli kız olan Millie Kessler, okuduğu okulun popüler gurubunun acımasızlıkları ile diğer öğrenciler gibi savaşmak zorunda olan genç bir liselidir. Sıra Dışı – Freaky filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Sıra Dışı – Freaky filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Sıra Dışı – Freaky film Hakkında

Sıra Dışı – Freaky filmi Kasım 2020 (Suudi Arabistan) yayınlanan orjinal filmidir. Gerilim korku Komedi türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Christopher Landon otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Christopher Landon, Michael Kennedy almıştır. Sıra Dışı – Freaky başrol oyuncu kadrosunu ise Kathryn Newton, Vince Vaughn, Celeste O’Connor gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 42 dakika olup, 6,3 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Sıra Dışı – Freaky film konusu

Sıra Dışı – Freaky film; Genç bir liseli kız olan Millie Kessler, okuduğu okulun popüler gurubunun acımasızlıkları ile diğer öğrenciler gibi savaşmak zorunda olan genç bir liselidir. Ancak bir seri katil herkesi tehdit etmeye başlaması ile artık lisede yaşadığı sorunlar bunun yanın da hiç birşey olmuştur.

Katil mistik bir hançer kullanarak bedenlerin yerini değiştirip vahşice cinayetler işlemektedir. Gizemli bir şekil de Millie, katil ile bedenleri değişmiş ve bu değişimin kalıcı olmasına tam 24 saatlik bir zaman vardır. Millie’ nin bedenini kullanarak yeni cinayet avına çıkan katilli engellemek için fazla zamanı yoktur.

Sıra Dışı – Freaky film Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=Rij5ADNYWyA

Sıra Dışı – Freaky film oyuncuları kimdir?

Vince Vaughn
Kathryn Newton
Katie Finneran
Celeste O’Connor
Misha Osherovich
Alan Ruck

Sıra Dışı – Freaky izle, Sıra Dışı – Freaky full izle, Sıra Dışı – Freaky tek parça izle, Sıra Dışı – Freaky Türkçe Dublaj izle, Sıra Dışı – Freaky 720p izle, Sıra Dışı – Freaky eleştirisi, Sıra Dışı – Freaky film konusu, Sıra Dışı – Freaky oyuncuları, Sıra Dışı – Freaky yönetmeni, Sıra Dışı – Freaky fragmanı, Sıra Dışı – Freaky imdb puanı, Sıra Dışı – Freaky yorumları, Sıra Dışı – Freaky 1080p izle, Sıra Dışı – Freaky tek part izle, Sıra Dışı – Freaky kesintisiz izle, Sıra Dışı – Freaky altyazılı izle, Freaky izle, Freaky tek parça izle, Freaky full izle, Freaky Türkçe Dublaj izle

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status