Sinsi (2021)

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Sinsi Filmi Konusu Nedir? | Oyuncuları Kimlerdir? | Fragmanı izle

Yönetmenliğini Mert Tuğberk Bora‘nın üstlendiği, baş rollerinde ise Seda Keskol, Caner Kağanberk, Tolga Bengü, Yulya Ivanchenko‘ın yer aldığı yapım 2021 yılında vizyona girmiştir. Yerli gerilim ve dram türündeki film 1 saat 30 dakika süreye sahiptir. Filmin konusuna kısaca değinecek olursak; Birkan Aslan, aşık olmaktan korkan birisidir ve bir çok model, star ve oyuncunun ilgi odağı olmasına rağmen gönül işlerinden uzak durmaktadır. Ancak Işıl Bayraktar’a karşı kalbine söz dinletemez ve gönlünün kapılarını ona açar. Beş yıllık mutlu bir beraberliğin ardından günün birinde sahilde dolaşırlarken yanlarına gelen gizemli bir adamın sarf ettiği sözler bu ilişkiyi derinden sarsacaktır.

Ekim 2021’de vizyona giren Sinsi filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman şeklinde yapacağınız aramalar ile ilgili tüm detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

8 Ekim 2021 tarihinde sinema salonlarında gösterime giren korku türündeki film, izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı.

Sinsi Filmi Konusu Nedir

Birkan Aslan, galericilik yapmakta olan hayli karizmatik bir gençtir. Bir çok oyuncu, model ve star onunla birlikte olmak isterken o ise aşka kalbini kapatmıştır. Ancak günün birinde Işıl Bayraktar ile tanışır ve gönlünü ona kaptırır. Işıl, şöhret basamaklarını çıkmayı ve orada kalmayı hedeflemektedir. 5 yıl boyunca güzel bir ilişki yürütürler. Günün birinde sahilde dolaşırlarken yanlarına biraz sarhoş ve gizemli bir adam gelir. Yanlarına gelen bu adamın sarf ettiği sözler, bu adam ile Işıl’ın daha önceden tanışıyor olabilecekleri düşüncesini Birkan’ın aklına kazır. Işıl, yavaş yavaş kendisinden uzaklaşmaktadır. Birkan bu nedenle Işıl’dan şüphelenmeye başlar. Işıl, şöhret olmak uğruna Birkan’dan uzaklaşarak yeni bir ilişki yürütmek üzere Komiser Serdar’ı seçer. Birkan bu terk edilişi hazmedemez ve içten içe intikam hırsı ile yanıp tutuşmaya başlar.

Sinsi Filmi Oyuncuları

Seda Keskol, Caner Kağanberk, Tolga Bengü, Yulya Ivanchenko

Sinsi Filmi Fragmanı izle

DMCA.com Protection Status