Sihirli Ejder Filmi Netflix Fragmanı Konusu Oyuncuları

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Sihirli Ejder izle, 2021 Netflix Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, fragmanı full hd izle, Sihirli Ejder filmi Türkçe dublaj ve tek parça izle.

Sihirli Ejder film Hakkında

Sihirli Ejder filmi 11 Haziran 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Wish Dragon isimli Sihirli Ejder filmi Animasyon, Macera türünde ki en iyi film tavsiyesi fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Sihirli Ejder film yönetmeni koltuğunda Chris Appelhans otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Chris Appelhans tarafından kaleme almıştır. Sihirli Ejder film oyuncuları ise gibi John Cho, Jimmy Wong, Natasha Liu Bordizzo isimler süslemiştir. Sihirli Ejder IMDb puanı 8.1 olarak güncellenmiştir.

Sihirli Ejder film konusu

Sihirli Ejder film; İşçi sınıfı bir ailenin üyesi olan Din, büyük hayalleri olan bir üniversite öğrencisidir. Bir gün Din’in yolu dilekleri gerçeğe dönüştürebilen bir ejderha olan Long ile kesişir. İkisi birlikte Din’in uzun süredir kayıp olan çocukluk arkadaşı Lina’yı bulmak için macera dolu bir yolculuğa çıkar. Şangay’ın sokaklarında heyecan dolu bir maceraya atılan ikili, bu süreçte hayatın bilmecelerini çözmeye çalışır.

Sihirli Ejder film Fragmanı

Sihirli Ejder film Oyuncuları

Jimmy Wong
John Cho
Constance Wu
Natasha Liu Bordizzo
Jimmy O. Yang
Aaron Yoo
Will Yun Lee
Ronny Chieng

Sihirli Ejder izle, Sihirli Ejder full izle, Sihirli Ejder tek parça izle, Sihirli Ejder film izle, Sihirli Ejder Türkçe Dublaj izle, Sihirli Ejder 720p izle, Sihirli Ejder 1080p izle, Sihirli Ejder film eleştirisi yorumları, Sihirli Ejder film konusu, Sihirli Ejder film oyuncuları, Sihirli Ejder film yönetmeni, Sihirli Ejder fragmanı, Sihirli Ejder imdb puanı,

DMCA.com Protection Status