Sıfır Bir

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
9 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 8,44. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Sıfır Bir izle, Yayın hayatına bir Youtube dizisi olarak başlayan, milyonlarca izlenme alması ve geniş kitlelere ulaşması sonrasında ise Blu Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizi son 6. sezonu ile ekranlara veda etmişti. Sıfır Bir Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Sıfır Bir Filmin Yönetmeni: Kadri Beran Taşkın

Filmin Oyuncuları: –

Filmin Türü: Dram

Filmin Vizyon Tarihi : 10 Ocak 2020

Filmin Süresi : 

Sıfır Bir Fragmanı

Sıfır Bir Film Fragmanı

Sıfır Bir konusu;

Sıfır Bir izle, Yayın hayatına bir Youtube dizisi olarak başlayan, milyonlarca izlenme alması ve geniş kitlelere ulaşması sonrasında ise Blu Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizi son 6. sezonu ile ekranlara veda etmişti. Şimdi ise sinema versiyonu ile yeniden hayata dönen Sıfır Bir, Adana sokaklarını beyaz perde önüne taşıyor. Yönetmen koltuğunda dizide olduğu gibi yine aynı isim var; Kadri Beran Taşkın.

Adana sokaklarında yaşananları, arkada sokaklarda büyüyen gençlerin yaşamlarını irdeleyen filmin dizisi kadar ilgi çekeceğini şimdiden söyleyebiliriz. Dram türünde bir yapım olan Sıfır Bir filmi Ocak ayının ikinci haftası vizyona giriyor.

Adana’ da ki suç dolu yaşamlarından kurtulmak isteyen gençler İzmir’ de yep yeni bir hayat kurmak için buraya yerleşirler. Herkes gibi sıradan bir hayat hayalleri ile bir oto yıkamacı açarlar. Herşey hayal ettikleri gibi gitmektedir. Küçük bir kızın hayatlarına girmesi ile herşey değişir. Yaşadığı bir sürü kötü olaydan kaçıp gençlerin yanına sığınan küçük kızın durumuna kayıtsız kalamazlar ve yine tehlikeli bir maceranın peşine giderler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Digimon Adventure 2020 izle full hd türkçe izle
Digimon Adventure 2020 1. Bölüm

Digimon Adventure 2020 1. Bölüm izle, Digimon Adventure 2020 1. Bölüm Türkçe full hd online izleme ayrıcalığı ile sitemizden takip

Kapat
DMCA.com Protection Status