Sıfır Bir

Google News Abone Ol Sinefocus.com
547
Sıfır Bir

Sıfır Bir izle; 2020 Netflix Film fragmanı, konusu, Oyuncuları Sıfır Bir tek parça ve full HD izlemek için tüm detaylar. Yayın hayatına bir Youtube dizisi olarak başlayan, milyonlarca izlenme alması ve geniş kitlelere ulaşması sonrasında ise Blu Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizi son 6. sezonu ile ekranlara veda etmişti. Sıfır Bir filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Sıfır Bir filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Sıfır Bir film Hakkında

Sıfır Bir Filmi Türkiye yapımı film 10 Ocak 2020 (Türkiye)’ de vizyona girecektir. Dram Aksiyon türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Kadri Beran Taşkın otururken yapımcılığını ve senaryosunu Ali Yilmaz kaleme almıştır. Sıfır Bir başrol oyuncu kadrosunu ise Savaş Satış, Onur Akbay, Hiro Hami isimler süslemiştir. Film süresi 1 Saat 38 dakika olup, 6,7′ lük IMDb puanına sahiptir.

Sıfır Bir filmi konusu

Sıfır Bir film; Yayın hayatına bir Youtube dizisi olarak başlayan, milyonlarca izlenme alması ve geniş kitlelere ulaşması sonrasında ise Blu Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizi son 6. sezonu ile ekranlara veda etmişti. Şimdi ise sinema versiyonu ile yeniden hayata dönen Sıfır Bir, Adana sokaklarını beyaz perde önüne taşıyor. Yönetmen koltuğunda dizide olduğu gibi yine aynı isim var; Kadri Beran Taşkın.

Sıfır Bir izle 2020 Netflix Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları,

Adana sokaklarında yaşananları, arkada sokaklarda büyüyen gençlerin yaşamlarını irdeleyen filmin dizisi kadar ilgi çekeceğini şimdiden söyleyebiliriz. Dram türünde bir yapım olan Sıfır Bir filmi Ocak ayının ikinci haftası vizyona giriyor.

Adana’ da ki suç dolu yaşamlarından kurtulmak isteyen gençler İzmir’ de yep yeni bir hayat kurmak için buraya yerleşirler. Herkes gibi sıradan bir hayat hayalleri ile bir oto yıkamacı açarlar. Herşey hayal ettikleri gibi gitmektedir. Küçük bir kızın hayatlarına girmesi ile herşey değişir. Yaşadığı bir sürü kötü olaydan kaçıp gençlerin yanına sığınan küçük kızın durumuna kayıtsız kalamazlar ve yine tehlikeli bir maceranın peşine giderler.

Sıfır Bir Full izle, HD izle, Tek Parça izle

Sıfır Bir film oyuncuları kimdir?

Savas Satis – Savas
Onur Akbay – Cihat
Burak Akyüz – Burak
Cengiz Yurdutek – Cengo
Mehmet Elmas – Azad
Salih Inci – Salih
Ceyhun Tutal – Komiser Ömer
Zafer Altun – Mehmet Dayi
Hakan Aydin – Samet

Bir cevap yazın