Shookum Hills izle 2021 Netflix Film Fragmanı Full Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Shookum Hills izle; 2021 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları Shookum Hills tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Shookum Hills filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Shookum Hills filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Shookum Hills film Hakkında

Shookum Hills filmi Mart 2021 (Birleşik Arap Emirlikleri) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Korku, Gerilim türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Bradley Parker otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Eric Scherbarth, Stefan Jaworski tarafından kaleme almıştır. Shookum Hills başrol oyuncu kadrosunu ise Adan Canto, Will Patton, Jonathan Sadowski gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 28 dakika olup, 4,3 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Shookum Hills film konusu

Shookum Hills film; Appalachian bölgesinin derinliklerinde yeraltı kömür madenlerinde yıllardır yanan bir yer vardır. Bir araştırma ekibi, yangınların nasıl başladığını bulmak için keşfe çıkar. Ekip araştırmalarını ilerlettikçe onların geliş nedeninden daha şaşırtıcı bir şey keşfederler; yalnız değiller.

Shookum Hills film Fragmanı

Shookum Hills film oyuncuları kimdir?

Alicia Sanz … Arianne
Adan Canto … Darren
Will Patton … Schuttmann
Zach Avery … Jaime
Chinaza Uche … Shawn
Jonathan Sadowski … Terry
Jesse LaTourette … Shelby
William Mark McCullough … Dale
Alpha Trivette … Ellroy
Tom Proctor … Kip
Nathan Phillips … Cain
Kevin Wayne … Mountain Man
Duncan Novak … Eric

DMCA.com Protection Status