She Would Never Know

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

She Would Never Know izle; 2021 Dizi fragmanı konusu, Oyuncuları, She Would Never Know tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Sunbae ve Hoobae arasında zamanla gelişen romantik ilişki konu edilmektedir. She Would Never Know Dizisi Fragmanı, IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, She Would Never Know Dizisi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

She Would Never Know Dizi Hakkında

She Would Never Know Dizisi 18 Ocak 2021 yayınlanacak Güney Kore yapımı dizi Romantik Dram türünde ki dizi büyük ses getirmiştir. Dizinin yönetmen koltuğunda Lee Dong-yoon otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Chae Yoon almıştır. She Would Never Know başrol oyuncu kadrosunu ise Won Jin-A, Rowoon, Lee Hyun-Wook, Lee Joo-Bin, Lee Gyu-Han gibi isimler süslemiştir. – ‘ lük She Would Never Know IMDb puanına sahiptir.

She Would Never Know izle 2021 Dizi Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, Tanıtımı

She Would Never Know Dizi konusu

She Would Never Know dizi; Sunbae ve Hoobae arasında zamanla gelişen romantik ilişki konu edilmektedir. Hoobae oldukça güzel olan ancak kendisinden biraz büyük Sunbae hoşlanmaktadır. Aralarında birşeyler olabilmesi için uğraş içindedir. Ancak Sunbae kendisinden küçük erkeklerle ilgilenmemektedir. Aynı şirkette çalışan ikilinin hayatların da belli hayalleri olan işlerinde oldukça başarılıdırlar. Kozmetik sektöründe bir şirkette çalışmaktadırlar. Sevimli, akıllı ve bir o kadar da yakışıklı olan Hoobae bakalım güzeller güzeli Sunbae gönlünü kazanmayı başarabilecek mi ?

She Would Never Know Full izle, Tek Parça izle, Türkçe Dublaj izle

She Would Never Know Dizi oyuncuları kimdir?

Won Jin-ah – Yoon Song-ah
Rowoon – Chae Hyun-seung
Lee Hyun-wook – Lee Jae-shin
Lee Joo-bin – Lee Hyo-joo

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status