Shazam 6 Güç

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Shazam 6 Güç Filmin Yönetmeni: David F. Sandberg

Filmin Oyuncuları: Zachary Levi, Asher Angel, Mark Strong

Filmin Türü: Aksiyon, Fantastik

Filmin Vizyon Tarihi : 5 Nisan 2019

Filmin Süresi : 2 saat 12 dakika

Shazam 6 Güç Filmi konusu; Shazam 6 Güç izle, 1939 yılında hayat verilen süper kahraman Shazam, ismini bilgeliği ile bilinen Süleyman peygamber, gücü ile bilinen Herkül, dayanıklılığı ile bilinen Atlas, görkemli Zeus, cesareti ile bilinen Aşil ve hızı ile bilinen Merkür’ün baş harflerinden almaktadır. Billy Batson isimli genç bazı sihirli sözcükleri sarf ederek Shazam isimli süper kahramana dönüşebilmektedir. Normal hayatında öğrenci olan, derslere girip çıkan ödevlerini yapan Billy, bu sihirli sözcükleri söylediğinde Shazam isimli süper kahramana dönüşerek dünya üzerinde yaşayan insanlar içerisinde en güçlü insana dönüşmektedir. Bu güçlere sahip olduktan sonra da dünyanın iyiliği için çaba sarf etmektedir.

Billy, Shazam karakterine büründüğü zaman nasıl bir güce sahip olduğunu henüz tam kestirememektedir. Bu nedenle bir yandan sahip olduğu güçleri keşfetmeye çalışırken bir yandan da normal hayatındaki sorumluluklarını yerine getirmeye çalışmaktadır. Doktor Thaddeus Sivana kötülüklerin ölümcül gücünü kontrol etmektedir ve Shazam’ın bu kötü güç ile mücadele edebilmesi için yeteneklerinin sınırlarını kısa süre içerisinde belirlemesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Sex Education Fragmanı | Türkçe Dublaj Orijinal İzle
Sex Education 2.Sezon 7.Bölüm

Sex Education 2.Sezon 7.Bölüm Fragmanı | Türkçe Dublaj Orijinal İzle Sex Education 2.Sezon 7.Bölümü Türkçe Dublaj Orijinal izlemek isteyenler için

Kapat
DMCA.com Protection Status