Shaft

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Shaft izle; Shaft Film fragmanı konusu, Oyuncuları tek parça ve full HD olarak türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar.

Shaft izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Shaft tek parça ve full HD olarak türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Shaft filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Shaft filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Shaft film Hakkında

Shaft 14 Haziran 2019 (ABD) yayınlanan orjinal filmidir. Aksiyon – Komedi türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Tim Story oturuken, yapımcılılığını ve senaryosunu Ernest Tidyman, Kenya Barris kaleme almıştır. Shaft başrol oyuncu kadrosunu ise Samuel L. Jackson, Jessie T. Usher, Regina Hall gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 sa. 39 dk. olup, 5,9′ lük IMDb puanına sahiptir.

Shaft 2019 Filmi Fragmanı Orjinal Trailer

Shaft film konusu

John Shaft, başı sürekli beladan kurtulmayan asi, sert mizaçlı özel bir dedektiftir. Sert görüntüsünün yanı sıra eşini ve küçük oğluna son derece bağlı ve sevgi doludur. Ancak yapmış olduğu iş ve peşinde ki azılı suçlular yüzünden ailesini de tehlike altındadır. Artık bir seçim yapma vakti gelmiştir. Eşi John Shaft’ in işinden rahatsızdır ve çocuğunu bu hayatın içinde büyümesinden rahatsız olduğundan ayrılma kararı almıştır. Shaft, buna itiraz etmez. içten içe bu durum onu çok üzmüş olsa da ailesi için en güvenli yol da budur. Yıllarca ailesinden uzak kalmış ve oğlunun büyüdüğüne ve yetişkin bir adam olduğuna tanıklık edememiştir.

Shaft 2019 Filmi Restaurant Sahnesi

John Shaft Jr. (JJ), artık yetişkin biri olmuştur ve MIT diplomalı bir siber güvenlik uzmanı olarak FBI da göreve başlamıştır. John Shaft Jr.’ ın en yakın arkadaşı olan eski savaş gazisi Karim’in ani ve gizemli ölümünden şüphelenir ve bu durumu araştırmak için babasından yardım almaya karar verir. Böylelikle baba ve oğul yıllar sonra bir araya gelmiştir. Aslında peşinde oldukları insan yıllar önce ailesinin dağılmasına neden olan kişi olduğunu öğrenen John Shaft ise bu araştırma da oğlunu tek başına bırakmamaya ve sonuna kadar gidip bu olayı bitirmeye kararlıdır.

Shaft 2019 Filmi Barda Capoeira Dövüş Sahnesi

Shaft film oyuncuları kimdir?

Samuel L. Jackson – John Shaft
Jessie T. Usher – JJ Shaft
Richard Roundtree – John Shaft
Regina Hall – Maya Babanikos
Alexandra Shipp – Sasha Arias
Matt Lauria – Major Gary Cutworth
Titus Welliver – Special Agent Vietti
Cliff “Method Man” Smith – Freddie P
Isaach de Bankolé – Pierro “Gordito”
Avan Jogia – Karim Hassan
Luna Lauren Vélez – Bennie Rodriguez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status