Shadow in the Cloud

Google News Abone Ol Sinefocus.com
143
Shadow in the Cloud

Shadow in the Cloud izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Shadow in the Cloud tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Özel bir WAAF subayı olan Maude Garrett’a ikinci Dünya Savaşı sırasında çok gizli ve bir o kadar da önemli bir görev alır. Shadow in the Cloud filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Shadow in the Cloud filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Shadow in the Cloud film Hakkında

Shadow in the Cloud filmi 31 Aralık 2020 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Korku Aksiyon Savaş Tarihi türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Roseanne Liang otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Roseanne Liang, Max Landis kaleme almıştır. Shadow in the Cloud başrol oyuncu kadrosunu ise Chloë Grace Moretz, Nick Robinson, Callan Mulvey gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 sa. 23 dk. olup, 4,4′ lük IMDb puanına sahiptir.

Shadow in the Cloud izle, Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, Netflix

Shadow in the Cloud film konusu

Özel bir WAAF subayı olan Maude Garrett’a ikinci Dünya Savaşı sırasında çok gizli ve bir o kadar da önemli bir görev alır. Pilot Subay Garreta, çok gizli belgelerin erkeklerden oluşan mürettebatlı savaş uçağı ile bu belgeleri kimseye belli etmeden taşımakla görevlendirilmiştir. Uçuş sırasın da düşman uçakları ile çok tehlikeli mücadeleler içine girerken öte yandan uçağın için de herkesin hayatını büyük tehlike altına alan bir varlık olduğunu fark ederler. Bir yandan kendisinin ve ekibinin hayatını kurtarmak diğer taraftan da görevini başarıyla sonuçlandırmak zorundadır.

Shadow in the Cloud Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle

Shadow in the Cloud film oyuncuları kimdir?

Chloë Grace Moretz – Flight Officer Maude Garrett
Taylor John Smith – Staff Sergeant Walter Quaid
Callan Mulvey – Captain John Reeves
Beulah Koale – RNZAF Flight Lieutenant Anton Williams
Nick Robinson – Private Stu Beckell
Benedict Wall – Private Tommy Dorn
Joe Witkowski – Lieutenant Bradley Finch
Byron Coll – Technical Sergeant Terrence Taggart

Bir cevap yazın