Şeytanı Ararken

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Şeytanı Ararken izle | Netflix Film Konusu, Oyuncuları, Fragmanı, imdb Puanı, yorumları, Şeytanı Ararken filmi full Tek Parça izle detayları. Şeytanı Ararken, şeytan aramak için gittikleri köyde kendilerini büyük bir kabusun içinde bulan bir grup gencin hikayesini konu ediyor.

Şeytanı Ararken film Hakkında

Şeytanı Ararken filmi 5 Kasım 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Şeytanı Ararken Korku türünde ki film fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Şeytanı Ararken film yönetmeni koltuğunda Ahmet Faik Akıncı otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Ahmet Faik Akıncı tarafından kaleme almıştır. Şeytanı Ararken film oyuncuları ise Can Şallıoğlu, Metin Yüksel, Damla Nur Yılmaz gibi başarılı isimler süslemiştir. Şeytanı Ararken IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

Şeytanı Ararken film konusu

Şeytanı Ararken film; Şeytanı Ararken, şeytan aramak için gittikleri köyde kendilerini büyük bir kabusun içinde bulan bir grup gencin hikayesini konu ediyor. Metin, Doğuş, Kübra ve Can, aynı evde yaşayan üniversite öğrencileridir. İnternette dolaşırken bir köyde şeytanın olduğunu öğrenen Metin, şeytanı aramaya karar verir. Vakit kaybetmeden yola çıkan gençlere, arkadaşları Damla da eşlik eder. Şeytanı aramak için çıktıkları bu yolculukta gençler, şeytanın kendilerini beklediğinden bihaberdir.

Şeytanı Ararken film Fragmanı

Şeytanı Ararken film Oyuncuları

Şeytanı Ararken Film yönetmeni Ahmet Faik Akıncı üstlendiği Şeytanı Ararken oyuncu kadrosunda; Can Şallıoğlu, Metin Yüksel, Damla Nur Yılmaz gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Can Şallıoğlu
Metin Yüksel
Damla Nur Yılmaz

Şeytanı Ararken izle, Şeytanı Ararken full izle, Şeytanı Ararken tek parça izle, Şeytanı Ararken film izle, Şeytanı Ararken 720p izle, Şeytanı Ararken 1080p izle, Şeytanı Ararken eleştirisi yorumları, Şeytanı Ararken konusu, Şeytanı Ararken oyuncuları, Şeytanı Ararken yönetmeni, Şeytanı Ararken fragmanı, Şeytanı Ararken imdb puanı, Şeytanı Ararken Filmi nerede çekildi

DMCA.com Protection Status