Sex Education Dizisi Konusu | Oyuncuları | Karakterleri

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Sex Education Dizisi Konusu | Sex Education Dizi Oyuncuları Kadrosu Karakteri Kimdir ?

Sex Education Netflix Dizisi ekranlarında Ocak 2019’da yayın hayatına başlayan Sex Education dizisi ilk bölümünden itibaren milyonları televizyon ekranlarına kilitlemeyi başardı. Bir gençlik dizisi olan Sex Education İngiliz Komedi türünde bir yapım. Sex Education dizisi böylesine büyük bir ilgi çekince izleyiciler doğal olarak Sex Education dizisi konusu nedir merak etmeye başladı. Merak edilen ve oldukça arama yapılan bir diğer husus ise Sex Education dizisi oyuncuları ve karakterleri oldu. Haberimiz içerisinde bu bilgilerin tamamı hakkında bilgilere erişebilirsiniz.

Sex Education Dizisi Konusu Nedir ?

Netflix ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve oldukça geniş kitleler tarafından da izlenen dizi şu ana kadar her sezonu sekizer bölüm olmak üzere iki sezon boyunca devam etti. Dizi yalnızca gençler tarafından değil hemen hemen her yaş grubundan izleyiciyi kendisine bağlamayı başardı. Dilerseniz böylesine ilgi çekmeyi başaran dizinin konusuna kısaca değinelim;

Dizinin başrolünde yer alan Otis, henüz 16 yaşında ve liseye gitmekte olan bir gençtir. Anne ve babası yıllar önce boşanmıştır ve Otis annesi ile beraber yaşamaktadır. Annesi bir seks terapisti olan Otis, annesinin terapilerini dinleyerek cinsel konular ile alakalı bilgiler edinmiştir. Her ne kadar kendisi çocukken yaşadığı olaylar sebebiyle cinsel anlamda sorunlar yaşasa da çevresindeki arkadaşları tarafından bu konuda uzman gibi görülmektedir. Otis okulda oldukça silik bir karakterdir ve kendine güveni de gelişmemiştir. Okulun asi ve güzel kızı Maeve, paraya ihtiyaç duymaktadır. Otis’in cinsel yaşam ile ilgili olarak oldukça bilgi sahibi olduğunu görünce ona bir teklifte bulunur. Okulda cinsel konularda sorunlar yaşayan öğrencileri, Otis’e yönlendirecek ve bu hizmeti paralı olarak sağlayacaklardır. Otis hem oldukça güzel ve havalı bir kız olan Maeve’e yakın olmak onunla zaman geçirebilmek hem de okuldaki popüleritesini arttırmak için bu teklifi kabul eder. Maeve, okul içinde cinsel sorunları olan öğrencileri Otis’e yönlendirmeye başlar, birbirinden komik olaylarda böylece başlar.

Sex Education Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Sex Education dizisi oyuncuları ile ilgili sizler için derledik. Yazımız içerisinde Sex Education dizisinde rol alan oyuncuları ve oynadıkları karakterleri bulabilirsiniz.

Asa Butterfield – Sex Education Dizisi Otis Milburn Karakteri Kimdir ?

Otis, henüz 16 yaşında bir gençtir ve lisede öğrenimine devam etmektedir. Anne ve babası ayrılmışlardır ve Otis annesi ile beraber yaşamaktadır. Kendine güveni henüz gelişmemiştir ve okulda oldukça silik bir kişiliktir. Annesi seks terapistidir ve Otis annesinin hastaları ile yaptığı görüşmeleri dinleyerek cinsel yaşam konusunda yaşıtlarına nazaran daha bilgi sahibi olmuştur. Okulda asilikleri ile bilinen genç ve güzel Maeve, Otis’in bu bilgisi ile para kazanabileceklerini görerek ona okul içerisinden müşteriler getirir. Otis’de annesinden öğrendiği bilgiler ile okulda kendisine gelen öğrencilere para karşılığında cinsel yaşam terapisi uygular.

Sex Education disizinde Otis rolüne hayat veren Asa Butterfield, 1997 yılında Londra’da doğmuştur. 8 yaşından bu yana oyunculuk yapmakta olan Asa Butterfield, Çizgili Pijamalı Çocuk (2008), Hugo (2011), Uzay Oyunları (2013), Bu Dünyanın Dışında (2017) gibi filmlerde rol almıştır.

Emma Mackey – Sex Education Dizisi Maeve Wiley Karakteri Kimdir ?

Maeve, Otis ile aynı liseye gitmektedir. Asi, aykırı ve oldukça güzel bir genç kızdır. Okulda sıradışı karakteri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Para sorunu yaşamakta olan Maeve, okulda Otis’in cinsel konularda oldukça bilgi sahibi olduğunu görerek bunu paraya çevirebileceklerini düşünür. Okulda cinsel sorunları olan kişileri bularak Otis’e yönlendirir ve para kazanmaya başlar. Maeve, sorunlu bir kişiliğe sahiptir. Bir erkek arkadaşı vardır ve erkek arkadaşı onunla seks dışında da birliktelik yaşamak isterken Maeve ise erkek arkadaşı ile birlikte takılmaktan kaçınmaktadır.

Sex Education disizinde Maeve rolüne hayat veren Emma Mackey, 1996 yılında Le Mans’da doğmuştur. İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrenimi almak için İngiltere’ye taşınan Emma burada oyunculuk kariyerine başlamıştır. 2020 yılında vizyona girmesi planlanan Death on The Nile’de rol alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
The Politician 2.Sezon Bölüm Fragmanı izle Türkçe Dublaj Altyazılı Full Hd Tek Parça
The Politician 2.Sezon 7.Bölüm

The Politician 2.Sezon 7.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ? Yabancı dizi izlemekten hoşlanan izleyicilerin severek takip ettiği dizilerden birisi olan The

Kapat
DMCA.com Protection Status