Sevimli Sihirbazlar

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Sevimli Sihirbazlar Filmin Yönetmeni: James Snider

Filmin Oyuncuları: –

Filmin Türü: Animasyon

Filmin Vizyon Tarihi : 13 Aralık 2019

Filmin Süresi : 1 saat 10 dakika

Sevimli Sihirbazlar Filmi konusu; Sevimli Sihirbazlar izle, Bir karıncayiyen olan ve kasabayı satın alan Mr. Whatnot, kasabayı devasa bir alış veriş merkezine dönüştürmeyi planlamaktadır. Bu nedenle kasabada birçok değişiklik yaşanmaktadır. Gökyüzü bulutlarla kaplanmış, çiçeklerde değişimler söz konusu olmaya başlamıştır. Mevsim Sihirbazı olan Dave, kasabada hava tahmini yapmak için dışarı çıktığı zaman bu değişikliklere birer birer şahit olur. Yaşamakta olduğu kasabayı eski haline getirmeyi amaçlayan Dave ve arkadaşları büyük bir mücadeleye başlarlar.

Yaşadıkları kasabada gerçekleşen büyük değişimleri fark eden Dave ve sevimli arkadaşlarının, kasabayı satın alarak dev bir alış veriş merkezine dönüştürmeye çalışan karıncayiyen Mr. Whatnot ile olan mücadelesinin anlatıldığı bu film küçük yaştaki çocukların oldukça hoşuna gidecek. Animasyon türündeki 1 saat 10 dakika süreye sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Börü 2018 Filmi izle, Börü Tek parça izle, Börü Full hd izle, Börü Filmi konusu, Börü Filmi oyuncuları, Börü Filmi Yönetmeni
Börü

Börü Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 27 Aralık 2018 Filmin Yönetmeni : Can Emre, Cem Özüduru

Kapat
DMCA.com Protection Status