Sevimli Dostlar

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Sevimli Dostlar Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 5 Temmuz 2019

Filmin Yönetmeni : Joachim Masannek

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Malu Leicher, Cristoph Maria Herbst, Meret Becker

Filmin Konusu : Sevimli Dostlar izle, Filmde, hayvanlarla konuşabilen genç bir kızın hikayesi beyaz perdeye yansıtılıyor. Lilli Susewind on bir yaşındadır ve çok özel bir yeteneğe sahiptir. Genç kız, hayvanlarla konuşarak iletişim kurabilmektedir ancak bunu ailesi haricinde kimse öğrenmemelidir. Sahip olduğu bu yetenek sebebiyle zaman zaman zor durumlar yaşamaktadır. Lilli ve ailesinin, yaşanan son olaylardan sonra başka bir yere taşınmaktan başka çaresi kalmaz. Ailece hep birlikte yepyeni bir hayata başlarlar. Genç kız bu defa her şeyi kontrolü altında tutacağına ve bu sırrı kimseye açmayacağına dair söz verir. Fakat yaşananlar pek de onun arzuladığı gibi gerçekleşmez. Şehirdeki hayvanat bahçesinde yaşayan bebek fil Ronny, bir hayvan hırsızı tarafından kaçırılır.

Bunun üzerine hemen harekete geçen Lilli, Ronny ve diğer hayvanları her ne pahasına olursa olsun kurtarmaya kararlıdır. Lilli, yeni okulundaki en iyi arkadaşı Jess ile beraber çok zorlu bir maceraya atılır. Oyuncu kadrosunda Malu Leicher, Cristoph Maria Herbst, Meret Becker gibi isimlerin yer aldığı Sevimli Dostlar’ın yönetmenliğini Joachim Masannek üstleniyor. Ülkemizde 2019 yılı Temmuz ayında gösterime giren film aile ve macera filmleri kategorisinde yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
2177 Hackerları izle | 2177 Hackerları Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
2177 Hackerları

2177 Hackerları Filmin Yönetmeni: Jose Figuorea Filmin Oyuncuları: Sean Patrick Flanery, Dominique Swain, Miracle Laurie Filmin Türü: Bilimkurgu Filmin Vizyon Tarihi : 3 Ocak

Kapat
DMCA.com Protection Status