Sevginin Gücü – Leon

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Sevginin Gücü – Leon Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi :

Sevginin Gücü – Leon Filmi Yönetmeni : Luc Besson

Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Jean Reno, Gary Oldman, Natalie Portman

Fragman ilk yayınlandığı günden itibaren büyük bir ilgi gördü.

Filmin Konusu : Sevginin Gücü – Leon izle, Leon New York şehrinde yaşayan profesyonel bir kiralık katildir. Leon’un oturduğu binada, ailesiyle birlikte Mathilda adında 12 yaşında küçük bir kız çocuğu yaşamaktadır. Mathilda’nın babasının başı, bir uyuşturucu çetesiyle belaya girer. Başında aynı zamanda bir polis olan Stansfield’ın bulunduğu bir ekip, intikam almak üzere evlerine gelir. Mathilda bu olayda tüm ailesini kaybeder ve canını kurtarmak için Leon’a sığınır. Leon’un mesleğini öğrendikten sonra ondan küçük kardeşinin intikamını almasını ister. Leon, ilk başta Mathilda’nın bu isteğine sıcak bakmaz fakat Mathilda, Leon’un kalbini kazanmayı ve onu ikna etmeyi başarır. Zamanla aralarında çok kuvvetli bir sevgi bağı ortaya çıkar. Bundan sonra Leon kendisini, Mathilda’yı ailesini katleden çeteden korumaya adar.

Mathilda, New York’ta yaşayan, ailesi dağılmış 12 yaşında küçük bir kızdır. Ailesini sevmeyen Mathilda için en değerli varlık küçük kardeşidir. Babası uyuşturucu işlerine bulaşınca, mafya ailenin tüm bireylerini öldürür. O sırada alışverişte olan Mathilda ise olaydan kıl payı kurtulur ve Leon’un kaldığı daireye sığınır. Leon ise çok soğukkanlı bir tetikçidir. Ancak Mathilda’ya karşı içten bir sevgi besler ve onu himayesi altına alır. Aslında babalık, arkadaşlık gibi kavramlar ona çok yabancıdır. Mathilda’nın sıcacık yüreği, zamanla Leon’u çoktan unutmaya yüz tuttuğu duygularıyla buluşturacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Oflu Hoca Trakyada 2018 Filmi izle, Oflu Hoca Trakyada Tek parça izle, Oflu Hoca Trakyada Full hd izle, Oflu Hoca Trakyada Türkçe Dublaj izle, Oflu Hoca Trakyada Türkçe Altyazılı izle, Oflu Hoca Trakyada Filmi konusu, Oflu Hoca Trakyada Filmi oyuncuları, Oflu Hoca Trakyada Filmi Yönetmeni
Oflu Hoca Trakyada

Oflu Hoca Trakyada Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 13 Nisan 2018 Filmin Yönetmeni : Adem Kılıç,

Kapat
DMCA.com Protection Status