Sessiz Bir Yer 2 – A Quiet Place Part II

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
2 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 5,50. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Sessiz Bir Yer 2 – A Quiet Place Part II Filmin Yönetmeni: John Krasinski

Filmin Oyuncuları: Emily Blunt, Noah Jupe, Millicent Simmons

Filmin Türü: Gerilim, Fantastik

Filmin Vizyon Tarihi : 20 Mart 2020

Filmin Süresi : —-

Sessiz Bir Yer 2 – A Quiet Place Part II Filmi konusu; Sessiz Bir Yer 2 – A Quiet Place Part II izle, İlk film Sessiz Bir Yer’in beklentileri aşan gişe performansı üzerine hayata geçirilen Sessiz Bir Yer 2 – A Quiet Place Part II, John Krasinski’nin yazıp yönettiği bir devam filmi. Abbott ailesinin geriye kalan üyelerinin hayatta kalma mücadelesini beyaz perdeye taşıyan filmin oyuncu kadrosunda, Emily Blunt, Cillian Murphy, Millicent Simmonds, Noah Jupe, Djimon Hounsou gibi isimler yer alıyor. Ölümcül olayları evlerinden takip eden Abbott Ailesi, bu kez dış dünyadaki vahşetle yüzleşmek ve hayatta kalmak için, kendilerini sessiz olmaları gereken bir savaşın içinde bulurlar. Bu bilinmezliklerle dolu ve tehlikeli maceraya atılırken onları, ses ile avlanan yaratıklar dışında, yol boyu pusuda bekleyen başka tehditlerin de beklediğini çabucak fark ederler.

İlk filmin; 17 milyon dolarlık bütçesine rağmen, dünya genelinde 334 milyon dolarlık gişe hasılatı elde ederek harika bir performans ortaya koyması üzerine çekilen devam filminde, ölümcül olayları evlerinden izleyen Abbott Ailesi, bu sefer dış dünyadaki vahşetle yüzleşmek durumunda ve hayatta kalmak için, sessiz olmaları gereken bir savaşa girmek zorundadır. Bu bilinmeyen ve tehlikeli macerada yol alırken, sadece ses ile avlanan yaratıklarla değil, yol boyunca pusuda bekleyen bambaşka tehditlerle de savaşmak zorunda olduklarını anlamaları uzun sürmez. Sessiz Bir Yer 2 – A Quiet Place Part II, Mart 2020’de vizyona girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Sen Çal Kapımı bölüm fragmanı izle
Sen Çal Kapımı 3.Bölüm – 22 Temmuz 2020 Fox tv

Fox tv ekranlarının yaz döneminde ekranlara gelen Romantik komedi türündeki yapımı Sen Çal Kapımı 3.Bölüm fragmanı izlemek isteyenler 22 Temmuz

Kapat
DMCA.com Protection Status