Şeref Bey Dizi | Konusu | Oyuncuları | Exxen izle

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Exxen platformunun iddialı dizilerinden birisi olan Şeref Bey dizisi izlemek isteyenler en çok konusu, oyuncuları, ne zaman, fragman izle, yorumları gibi aramalar ile dizi hakkında daha detaylı bilgi aramaktalar.

Bizler de siz değerli takipçilerimiz için dizi ile ilgili merak edilenleri bu yazımızda paylaşıyoruz.

Şeref Bey Dizisi Genel Konusu | Exxen

Yönetmen koltuğunda Leyla ile Mecnun dizisinin de yönetmenliğini yapmış olan Onur Ünlü‘nün bulunduğu, senaristliğini ise Yusuf Reha Alp’in üstlendiği dizi kara komedi olarak tanımlanmaktadır.

Şeref Bey, Arnavutluk’tan Türkiye’ye göçmüş olan oldukça ünlü bir aşçıdır. En prestijli ve önemli aşçılar arasında gösterilmektedir. Prensipleri doğrultusunda yaşamakta olup, romantik bir kişiliğe sahiptir. Tabi milliyetinden ötürü bir hayli de inatçıdır. Şeref Bey, yeni bir hayata doğru yola çıkar ama bu yolculuğunda sürprizler hatta yeni bir aşk onu beklemektedir.

Şeref Bey Dizisi Oyuncuları | Exxen

Exxen ekranlarında 1 Ocak 2021 tarihinde 1. Bölümü ile yayınlanan Şeref Bey dizisi oyuncuları arasında Haluk Bilginer, Songül Öden, Ertan Saban, Devrim Yakut, Serhat Kılıç, Ahmet Rıfat Şungar, Beyti Engin, Şükran Ovalı,
Ecem Uzun
yer almaktadır.

Şeref Bey Dizisi Fragman izle | Exxen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status