Şeref Bey 4. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Şeref Bey 4. Bölüm izle; Exxen, Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Şeref Bey 4. Bölüm tek parça olarak full HD izlemek için tüm detaylar. Arnavut kökenli bir aile hassas Romantik ve bir o kadar da Arnavut damarı derler ya işte tam da öyle inatçı bir adam Şeref Bey Şeref Bey 4. Bölüm 18 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Şeref Bey 4. Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan son yeni bölüm fragmanında olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Şeref Bey 4. Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. İşte, Şeref Bey 4. Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Şeref Bey 4. Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Şeref Bey dizi konusu

Şeref Bey Dizisi; Arnavut kökenli bir aile hassas Romantik ve bir o kadar da Arnavut damarı derler ya işte tam da öyle inatçı bir adam Şeref Bey; Arnavutluk’ tan Türkiye’ye dönen ve sayılı aşçılardan olan konusunda oldukça profesyonel bir adamdır. Yeni bir hayat için çıktığı bu yolculuk ona beklemediği sürprizlerin de kapısını açıyor. Şeref Bey ve manevi oğlu Baki ile birlikte Şile’ de ki eski evlerine dönüp buraya yerleşme kararı almışlardır. Ancak Şile’ ye geldiklerin de beklenmedik bir sürpriz onları karşılar.

Şeref Bey dizi oyuncuları kimdir?

Haluk Bilginer – Şeref Bey
Songül Öden – Neşe
Ertan Saban – Luran
Devrim Yakut – Şükran
Serhat Kılıç – Necat
Ahmet Rıfat Şungar – Baki
Beyti Engin –
Şükran Ovalı – Suna
Ecem Uzun – Yıldız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status