Sentinelle – Nöbetçi izle 2020 Netflix Film Fragmanı Full Tek Parça izle

Google News Abone Ol Sinefocus.com
90
Sentinelle – Nöbetçi izle 2020 Netflix Film Fragmanı Full  Tek Parça izle

Sentinelle – Nöbetçi izle; 2020 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları Sentinelle – Nöbetçi tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Sentinelle – Nöbetçi filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Sentinelle – Nöbetçi filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Sentinelle – Nöbetçi film Hakkında

Sentinelle – Nöbetçi filmi 5 Mart 2021 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Gerilim Aksiyon Macera türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Julien Leclercq otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Julien Leclercq, Matthieu Serveau tarafından kaleme almıştır. Sentinelle – Nöbetçi başrol oyuncu kadrosunu ise Olga Kurylenko, Marilyn Lima, Martin Swabey gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 58 dakika olup, 6,8 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Sentinelle – Nöbetçi film konusu

Sentinelle – Nöbetçi film; Otuz üç yaşındaki Klara, Fransız ordusunda tercüman olarak çalışır. Suriye’de savaşın dehşetine şahit olduktan sonra Sentinel Operasyonu kapsamında Nice’e gönderilir. Klara, burada annesi ve kız kardeşi Tania ile birlikte kendilerine yeni bir hayat inşa etmeye çalışır. Ancak gece kulübüne giden kardeşi Tania, tecavüze uğramış ve feci şekilde dövülmüş halde bulunur. Klara, saldırganları bulmak ve kız kardeşinin intikamını almak için acımasız bir ava çıkar.

Sentinelle – Nöbetçi film Fragmanı

Sentinelle – Nöbetçi film oyuncuları kimdir?

Olga Kurylenko – Klara
Marilyn Lima – Tania
Michel Nabokoff – Leonid Kadnikov
Martin Swabey – Lieutenant Eric Jaubert
Carole Weyers – Capitaine Catherine Muller
Andrey Gorlenko – Yvan Kadnikov
Gabriel Almaer – Armorer
Antonia Malinova – Maria Kovalev, Klara and Tania’s mother
Blaise Afonso – Opération Sentinelle Soldier
Guillaume Duhesme – Lieutenant Colonel
Michel Biel – Aurélien