Seni Çok Bekledim 5.Bölüm izle Full Fragmanı 26 Şubat 2021 Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Seni Çok Bekledim 5.Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Seni Çok Bekledim 5.Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Annesiyle Kadir’in evinde karşılaşan Ayliz, Kadir’in açıklamalarını dinlemez ve kendisinden uzak durmasını ister. Seni Çok Bekledim 5.Bölüm 26 Şubat 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Seni Çok Bekledim Geçen Bölüm Özeti

Seni Çok Bekledim 5.Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Annesiyle Kadir’in evinde karşılaşan Ayliz, Kadir’in açıklamalarını dinlemez ve kendisinden uzak durmasını ister. Kadir pes eder. Ayliz’i inandırmaya artık gücü kalmamıştır. Fakat Ayliz kısa sürede Kadir’e olan duygularının bastırılamayacak kadar güçlü olduğunu fark eder. Ancak yaşananlardan sonra Kadir’i ikna etmek kolay olmayacaktır.

Erol ve Selo tekrar karşılaşır ve büyük bir kavga ederler. Bu kavga Selo’nun ailesiyle evden ayrılmasına ve büyük bir trajedinin yaşanmasına neden olacaktır.

Seni Çok Bekledim 5.Bölüm Fragmanı

Seni Çok Bekledim dizi konusu

Seni Çok Bekledim dizisi; başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ oturmaktadır. Dizi de Özcan Deniz Kadir karakterine, İrem Helvacıoğlu ise Ayliz karakterlerine hayat vermektedir. İkili arasında geçen tesadüfler ile dolu aşk hikayesi konu edilmektedir. Özcan Deniz, ailesinden uzakta tek başına ayakları üzerin de durmuş başarılı bir iş adamı Kadir’i canlandırırken, İrem Helvacıoğlu ise babasız büyümüş kendini yetiştirmeyi başarmış işinde oldukça başarılı idealleri olan fotoğrafçı ‘Ayliz’ karakterine canlandırmaktadır.

Büyük bir deprem felaketi ile dağılan hayatlar, yaşam mücadelesi için de savaş veren bir adam ve aşka olan inancını kaybetmiş güzel bir kadının hayatlarının kesişmesinin hikayesi… 13 Mart 1992′ de büyük bir deprem ile Eren ailesi dağılmış oğulları Kadir Eren, 17 yaşında öldüğü sanılırken hayata tutunmuş ancak babasını kaybetmiş genç bir adam, annesinin başkasıyla evlenmesi üzerine kendi yolunu çizmiş ama hayatı hep bir eksik geçmiş ta ki Ayliz’i görünceye kadar…

Tesadüf eseri babasından kalan yadigar yüzüğü düşürmesi ile hikaye başlar. Yüzük yuvarlanıp Ayliz’in ayaklarının dibine düşmesi ile aşkın ilk sinyali burada başlar. Devam eden süreç de hayat sürekli yeni tesadüfler ile onları karşılaşmalarına vesile olur. Bu tesadüfler Kadir’ i Ayliz’ e her seferinden biraz daha yaklaştırırken diğer taraftan Ayliz’ i korkutmaktadır. Çünkü Ayliz biriyle evlenmek üzeredir.

Seni Çok Bekledim dizisi nerede çekiliyor?

Seni Çok Bekledim dizisi nerede çekiliyor? sorularınıza Türkiye ve Katar arasın da çekimleri yapılan dizinin iki ülke arasında çekimleri devam ederek son bulacak. ‘Seni Çok Bekledim’ dizisi, Katar, Doha’da çekilen ilk Türk dizisi olmuştur. Doha’ da çekilen dizi sahnelerin de Ulusal Katar Müzesi, İslam Eserleri Müzesi, Kapalı Çarşı, Şazeli Pearl Area, Souq Waqif, Marsa Katara ve nefes kesen, uçsuz bucaksız çölleri dizi bölümlerinde ki sahnleri süsleyecek.

Seni Çok Bekledim dizi oyuncuları kimdir?

Seni Çok Bekledim dizi oyuncu kadrosunda; Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun başrolünü üstlendiği dizi de Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç ve Damla Makar gibi başarılı oyuncular Seni Çok Bekledim dizisinde rol alıyor.

Özcan Deniz
İrem Helvacıoğlu
Mustafa Uğurlu
Yıldız Kültür
Caner Şahin
İlhan Şen
Lila Gürmen
Ali İpin
Durul Bazan
Türkü Turan
Hakan Ummak
Sibel Şişman
Gürkan Güzeyhuz
Şehsuvar Aktaş
Mehmet Ulay
Selen Domaç
Nihan Büyükağaç
Damla Makar

Seni Çok Bekledim 5.Bölüm izle, Seni Çok Bekledim 5.Bölüm full izle, Seni Çok Bekledim 5.Bölüm tek parça izle, Seni Çok Bekledim 5.Bölüm ne zaman, Seni Çok Bekledim 5.Bölüm kıyafetleri, Seni Çok Bekledim 5.Bölüm ilk sahne, Seni Çok Bekledim 5.Bölüm ön izleme, Seni Çok Bekledim dizisi Yeni Son Bölüm izle, Seni Çok Bekledim 26 Şubat 2021, Seni Çok Bekledim 5.Bölüm canlı izle, Seni Çok Bekledim 5.Bölüm kesintisiz izle, Seni Çok Bekledim 5.Bölüm 720p izle, Seni Çok Bekledim 5.Bölüm 1080p izle

DMCA.com Protection Status