Sen Çal Kapımı 33. Bölüm izle Full Fragmanı 27 Şubat 2021 Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Sen Çal Kapımı 33. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Sen Çal Kapımı 33. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Eda ve Serkan masum bir uykunun kollarındayken, Selin ve Deniz’e yakalanırlar. Selin’in ne olursa olsun Serkan’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Sen Çal Kapımı 33. Bölüm 27 Şubat 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Sen Çal Kapımı Geçen Bölüm Özeti

Sen Çal Kapımı 33. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Eda ve Serkan masum bir uykunun kollarındayken, Selin ve Deniz’e yakalanırlar. Selin’in ne olursa olsun Serkan’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Serkan o geceden sonra Eda ile ilgili duygularını sorgulamaya başlar. Eda ise, her şeye rağmen aşkı için pes etmeyip oyuna devam eder. Serkan, Eda’ya giden kalbine güvenmeyi seçip aklındaki sorularla ona gitmeye karar verir. Peki bu gidiş Serkan’a Eda’yı hatırlatacak mıdır?

Sen Çal Kapımı 33. Bölüm izle Fragmanı

Sen Çal Kapımı dizi konusu

Eda Yıldız, başarılı bir üniversite hayatı vardır ve bölümünde birincilikle tamamlayınca yurtdışında okumak için özel burs kazanır. Son anda bursu sebepsizce kesilince tüm eğitim hayatı Eda’nın alt üst oluverir. Bursun kesilmesi ile birlikte üniversiteden atılması buna sebep olan Serkan Bolat’ a karşı kinlenmesine neden olur. Aylarca ona ulaşabilmek için peşinden koşar.

Bu sürede hayatını kazanabilmek için çiçekçilik yapan teyzesiyle birlikte çalışmaya başlayan Eda, birgün aradığı fırsatı yakalar. Serkan’ ın konuşmacı olarak katılacağı bir programı öğrenir. Bu karşılaşma bir yanlışlık sonucu birbirlerine kelepçeli bir şekil e koca bir günü geçirmek zorunda kalmalarıyla ikili arasında garip bir yakınlaşmanın ilk tohumlarının atıldığı gün olmuştur.

Sen Çal Kapımı dizi oyuncuları kimdir?

Eda Yıldız – Hande Erçel
Serkan Bolat – Kerem Bürsin
Aydan Bolat – Neslihan Yeldan
Selin Atakan – Bige Önal
Ayfer Yıldız – Evrim Doğan
Engin Sezgin – Anıl İlter
Ceren Başar – Melisa Döngel
Ferit Şimşek – Çağrı Çıtanak
Melek Yücel – Elçin Afacan
Figen Yıldırım – Sitare Akbaş
Pırıl Baytekin – Başak Gümülcinelioğlu
Seyfi Çiçek – Alican Aytekin
Erdem Şangay – Sarp Bozkurt
Alptekin Bolat – Ahmet Mark Somers
Leyla Haktan – İlkyaz Arslan

Sen Çal Kapımı 33. Bölüm izle, Sen Çal Kapımı 33. Bölüm full izle, Sen Çal Kapımı 33. Bölüm tek parça izle, Sen Çal Kapımı 33. Bölüm ne zaman, Sen Çal Kapımı 33. Bölüm kıyafetleri, Sen Çal Kapımı 33. Bölüm ilk sahne, Sen Çal Kapımı 33. Bölüm ön izleme, Sen Çal Kapımı dizisi Yeni Son Bölüm izle, Sen Çal Kapımı Dizisi 27 Şubat 2021, Sen Çal Kapımı 33. Bölüm canlı izle, Sen Çal Kapımı 33. Bölüm kesintisiz izle, Sen Çal Kapımı 33. Bölüm 720p izle, Sen Çal Kapımı 33. Bölüm 1080p izle,

DMCA.com Protection Status