Sen Çal Kapımı 29. Bölüm Tek Parça izle Fragmanı 30 Ocak 2021 Full

Google News Abone Ol Sinefocus.com
53
Sen Çal Kapımı 29. Bölüm Tek Parça izle Fragmanı 30 Ocak 2021 Full

Sen Çal Kapımı 29. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Sen Çal Kapımı 29. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Sen Çal Kapımı 29. Bölüm 30 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Sen Çal Kapımı Geçen Bölüm Özeti

Sen Çal Kapımı 29. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Eda ve Serkan heyecanlı düğün hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken diğer yandan Serkan işleri aksatmamak içinde çabalamaktadır. Onlara yardım etmek için uğraşan Aydan ve Ayfer ise düğün organizatörüyle birlik olup işleri daha da zorlaştırınca içinden çıkılmaz bir eziyete dönüşmeye başlamıştır hazırlıklar.

Erkeklerin bekarlığa veda partisi için bir tatil planlamaları kızları çileden çıkarttır. Onlara sürpriz yapmaya karar veren kızlar vakit kaybetmeden harekete geçerler. Bu sıra da şirkette işlerle alakalı gözden kaçan ufak detaylar işlerin karışmasına neden olurken başlarına yeni sorunlar açılacaktır. Eda ve Serkan düğün günleri kendilerini bekleyen sürprizden habersiz eğlencenin keyfini çıkartmaktadırlar.

Sen Çal Kapımı 29. Bölüm izle Fragmanı

Sen Çal Kapımı 29. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Sen Çal Kapımı 30 Ocak 2021

Sen Çal Kapımı dizi konusu

Sen Çal Kapımı dizisi; Eda Yıldız, başarılı bir üniversite hayatı vardır ve bölümünde birincilikle tamamlayınca yurtdışında okumak için özel burs kazanır. Son anda bursu sebepsizce kesilince tüm eğitim hayatı Eda’nın alt üst oluverir. Bursun kesilmesi ile birlikte üniversiteden atılması buna sebep olan Serkan Bolat’ a karşı kinlenmesine neden olur. Aylarca ona ulaşabilmek için peşinden koşar.

Bu sürede hayatını kazanabilmek için çiçekçilik yapan teyzesiyle birlikte çalışmaya başlayan Eda, birgün aradığı fırsatı yakalar. Serkan’ ın konuşmacı olarak katılacağı bir programı öğrenir. Bu karşılaşma bir yanlışlık sonucu birbirlerine kelepçeli bir şekil e koca bir günü geçirmek zorunda kalmalarıyla ikili arasında garip bir yakınlaşmanın ilk tohumlarının atıldığı gün olmuştur.

Sen Çal Kapımı dizi oyuncuları kimdir?

Eda Yıldız – Hande Erçel
Serkan Bolat – Kerem Bürsin
Aydan Bolat – Neslihan Yeldan
Selin Atakan – Bige Önal
Ayfer Yıldız – Evrim Doğan
Engin Sezgin – Anıl İlter
Ceren Başar – Melisa Döngel
Ferit Şimşek – Çağrı Çıtanak
Melek Yücel – Elçin Afacan
Figen Yıldırım – Sitare Akbaş
Pırıl Baytekin – Başak Gümülcinelioğlu
Seyfi Çiçek – Alican Aytekin
Erdem Şangay – Sarp Bozkurt
Alptekin Bolat – Ahmet Mark Somers
Leyla Haktan – İlkyaz Arslan

Sen Çal Kapımı 29. Bölüm izle, Sen Çal Kapımı 29. Bölüm full izle, Sen Çal Kapımı 29. Bölüm tek parça izle, Sen Çal Kapımı 29. Bölüm ne zaman, Sen Çal Kapımı 29. Bölüm kıyafetleri, Sen Çal Kapımı 29. Bölüm ilk sahne, Sen Çal Kapımı 29. Bölüm ön izleme, Sen Çal Kapımı dizisi Yeni Son Bölüm izle, Sen Çal Kapımı Dizisi 30 Ocak 2021, Sen Çal Kapımı 29. Bölüm canlı izle, Sen Çal Kapımı 29. Bölüm kesintisiz izle, Sen Çal Kapımı 29. Bölüm 720p izle, Sen Çal Kapımı 29. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın