Sen Çal Kapımı 28. Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
31
Sen Çal Kapımı 28. Bölüm

Sen Çal Kapımı 28. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Sen Çal Kapımı 28. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Serkan’ ı şok eden olay Eda’ dan gelmiş ve Eda, Serkan’ a evlenme teklif etmiştir. Sen Çal Kapımı 28. Bölüm 23 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Sen Çal Kapımı Geçen Bölüm Özeti

Sen Çal Kapımı 28. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Serkan’ ı şok eden olay Eda’ dan gelmiş ve Eda, Serkan’ a evlenme teklif etmiştir. Tabi ki bu teklife çok sevinmiş olsa da eksik birşeyler vardır ve bunu yapması gerekiyordur.

Eda ve Serkan’ ın evlilik kararları çevreleri ve özellikle arkadaşları tarafından çok sevindirici bir haber olmuştur. Ancak Aydan ve Ayfer’ in bu evlilik kararının altında birşeyler olduğundan şüphelenmeleri Eda ve Serkan’ ın onları ikna etmek için birşeyler yapmak zorunda oldukları kanaatine vardırır. Bu konu için çözüm ise Melo’ dan gelmiştir.

Eda’ nın bu cesurca hareketi karşısın da Semiha Hanım çok şaşkındır. Torununa karşı yaptığı tüm tehditler işe yaramamış ve onu dinlemesini sağlayamamıştır. Ancak bu konu da hala yapacağı planlar vardır ve vakit geçirmeden harekete geçer. Eda ve Serkan mutlulukla evlilik hazırlıklarına başlamışlar kız isteme kına gecesi gibi zor süreçler atlatılırken birlikteliklerine karşı çıkanlar için vakit daralmaktadır.

Sen Çal Kapımı dizi konusu

Sen Çal Kapımı dizisi; Eda Yıldız, başarılı bir üniversite hayatı vardır ve bölümünde birincilikle tamamlayınca yurtdışında okumak için özel burs kazanır. Son anda bursu sebepsizce kesilince tüm eğitim hayatı Eda’nın alt üst oluverir. Bursun kesilmesi ile birlikte üniversiteden atılması buna sebep olan Serkan Bolat’ a karşı kinlenmesine neden olur. Aylarca ona ulaşabilmek için peşinden koşar.

Bu sürede hayatını kazanabilmek için çiçekçilik yapan teyzesiyle birlikte çalışmaya başlayan Eda, birgün aradığı fırsatı yakalar. Serkan’ ın konuşmacı olarak katılacağı bir programı öğrenir. Bu karşılaşma bir yanlışlık sonucu birbirlerine kelepçeli bir şekil e koca bir günü geçirmek zorunda kalmalarıyla ikili arasında garip bir yakınlaşmanın ilk tohumlarının atıldığı gün olmuştur.

Sen Çal Kapımı dizi oyuncuları kimdir?

Eda Yıldız – Hande Erçel
Serkan Bolat – Kerem Bürsin
Aydan Bolat – Neslihan Yeldan
Selin Atakan – Bige Önal
Ayfer Yıldız – Evrim Doğan
Engin Sezgin – Anıl İlter
Ceren Başar – Melisa Döngel
Ferit Şimşek – Çağrı Çıtanak
Melek Yücel – Elçin Afacan
Figen Yıldırım – Sitare Akbaş
Pırıl Baytekin – Başak Gümülcinelioğlu
Seyfi Çiçek – Alican Aytekin
Erdem Şangay – Sarp Bozkurt
Alptekin Bolat – Ahmet Mark Somers
Leyla Haktan – İlkyaz Arslan

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın