Sen Çal Kapımı 27. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Sen Çal Kapımı 27. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Sen Çal Kapımı 27. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Eda’ yı elde etmek için artık Seymen elinden geleni yapma konusunda kararlıdır. Sen Çal Kapımı 27. Bölüm 16 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Sen Çal Kapımı Geçen Bölüm Özeti

Sen Çal Kapımı 27. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Eda’ yı elde etmek için artık Seymen elinden geleni yapma konusunda kararlıdır. Şirkette gizlice işbirliği içinde olduğu Semiha Hanım ve Balca ona yardım etmektedir. Seymen’ in kötü niyetlerinden habersiz olan Eda, diğer tarafta da Balca’ nın kötü niyetinden habersiz Serkan, hatalarının fırsat için beklendiğinden habersizlerdir. İstemeden de olsa birbirlerini kıracak ve kıskançlıktan deli edecek hareketler yapmaya başlamışlardır.

Şef Alexander ile yakınlaşma yarışında olan Aydan ve Ayfer artık alenen savaş halindelerdir. Birbirlerini alt edebilmek için türlü oyunlar içine girerler. Şef Alexander çevresinde olanlardan habersiz bu hoş hanımlara eşit mesafede durmaktadır. Pırıl ve Engin evliliği cephesinde de Pırıl’ ın babasından kaynaklı sorunlar yaşanabilecek gibi durmaktadır.

Serkan ve eda gerilimi ikisinin de beklemediği bir anda patlama etkisi yaratır. Yaşanan bu olay aralarında ki gerilimi iyice ateşlemiş adeta ortalık yangın yerine dönmüştür. Bundan sonra artık aralarında ki sorun nasıl çözülecektir ? Hayat onları nerelere savuracaktır ?

Sen Çal Kapımı dizi konusu

Sen Çal Kapımı dizisi; Eda Yıldız, başarılı bir üniversite hayatı vardır ve bölümünde birincilikle tamamlayınca yurtdışında okumak için özel burs kazanır. Son anda bursu sebepsizce kesilince tüm eğitim hayatı Eda’nın alt üst oluverir. Bursun kesilmesi ile birlikte üniversiteden atılması buna sebep olan Serkan Bolat’ a karşı kinlenmesine neden olur. Aylarca ona ulaşabilmek için peşinden koşar.

Bu sürede hayatını kazanabilmek için çiçekçilik yapan teyzesiyle birlikte çalışmaya başlayan Eda, birgün aradığı fırsatı yakalar. Serkan’ ın konuşmacı olarak katılacağı bir programı öğrenir. Bu karşılaşma bir yanlışlık sonucu birbirlerine kelepçeli bir şekil e koca bir günü geçirmek zorunda kalmalarıyla ikili arasında garip bir yakınlaşmanın ilk tohumlarının atıldığı gün olmuştur.

Sen Çal Kapımı dizi oyuncuları kimdir?

Eda Yıldız – Hande Erçel
Serkan Bolat – Kerem Bürsin
Aydan Bolat – Neslihan Yeldan
Selin Atakan – Bige Önal
Ayfer Yıldız – Evrim Doğan
Engin Sezgin – Anıl İlter
Ceren Başar – Melisa Döngel
Ferit Şimşek – Çağrı Çıtanak
Melek Yücel – Elçin Afacan
Figen Yıldırım – Sitare Akbaş
Pırıl Baytekin – Başak Gümülcinelioğlu
Seyfi Çiçek – Alican Aytekin
Erdem Şangay – Sarp Bozkurt
Alptekin Bolat – Ahmet Mark Somers
Leyla Haktan – İlkyaz Arslan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status