Sen Ben Lenin

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Sen Ben Lenin izle | Netflix Film Konusu, Oyuncuları, Fragmanı, imdb Puanı, yorumları, Sen Ben Lenin filmi full Tek Parça izle detayları. Sen Ben Lenin, bir kasabanın umudu olan heykelin çalınmasının ardından yaşananları anlatıyor. Bir sahil kasabasının tek kurtuluş umudu turizmdir.

Sen Ben Lenin film Hakkında

Sen Ben Lenin filmi 26 Kasım 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Sen Ben Lenin Dram türünde ki film fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Sen Ben Lenin film yönetmeni koltuğunda Barış Bıçakçı, Tufan Taştan otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Barış Bıçakçı, Tufan Taştan kaleme almıştır. Sen Ben Lenin film oyuncuları ise Barış Falay, Saygın Soysal, Melis Birkan gibi başarılı isimler süslemiştir. Sen Ben Lenin IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

Sen Ben Lenin film konusu

Sen Ben Lenin film; Sen Ben Lenin, bir kasabanın umudu olan heykelin çalınmasının ardından yaşananları anlatıyor. Bir sahil kasabasının tek kurtuluş umudu turizmdir. Tam o sırada dalgalar, Lenin’in tahtadan bir heykelini kasaba sahiline getirir. Heykel turistlerin ilgisini çekince belediye meydanda heykeli dikiyor. Ulusal gündemde de olan bu heykel herkesin dilinde. Başbakan ve Rus heyetiyle büyük bir açılış planlanırken, Lenin’in heykeli çalınır. Deneyimli komiser Erol ve genç komiser Ufuk, heykeli bulmak için Ankara’dan özel olarak görevlendirilir. Erol ve Ufuk’un heykeli bulması için sadece on iki saati vardır. Eldeki kanıtlar kasabanın geçmişine giden bir yol açar.

Sen Ben Lenin film Fragmanı

Sen Ben Lenin film Oyuncuları

Sen Ben Lenin Film yönetmeni Barış Bıçakçı, Tufan Taştan üstlendiği Sen Ben Lenin oyuncu kadrosunda; Barış Falay, Saygın Soysal, Melis Birkan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Barış Falay – Komiser Erol
Saygın Soysal – Komiser Ufuk
Melis Birkan – İdil
Serdar Orçin – Fikret
Nur Sürer – Gül Ana
Salih Kalyon – Şinasi
Melis Sezen – Selin
Hasibe Eren – Meryem
Özgür Çevik – Deniz
Binnur Kaya – İffet
Mustafa Kırantepe – Balıkçı Aziz
Şerif Erol – İmam Malik
Serkan Keskin – Çaycı
Murat Kılıç – Marangoz Aksoy
Barış Yıldız – Okul Müdürü
Sarp Aydınoğlu – Bakkal
Asude Kalebek – Cansu
Necip Memili – Kahveci
Sarp Akkaya – Polis
Bige Önal – Nihal
Utku Çakar – Ümit
Pelin Esmer
Emin Alper
Çiğdem Vitrinel
Özcan Alper
Vuslat Saraçoğlu

Sen Ben Lenin izle, Sen Ben Lenin full izle, Sen Ben Lenin tek parça izle, Sen Ben Lenin film izle, Sen Ben Lenin 720p izle, Sen Ben Lenin 1080p izle, Sen Ben Lenin eleştirisi yorumları, Sen Ben Lenin konusu, Sen Ben Lenin oyuncuları, Sen Ben Lenin yönetmeni, Sen Ben Lenin fragmanı, Sen Ben Lenin imdb puanı, Sen Ben Lenin Filmi nerede çekildi

DMCA.com Protection Status