Sen Ben Lenin

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Sen Ben Lenin Film Konusu, Oyuncuları, Netflix, fragmanı, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Sen Ben Lenin Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 26 Kasım 2021 olarak açıklanan Dram türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 7,2 Netflix Filmleri arasında yer alan sinema filmidir. Sen Ben Lenin film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 saat 26 dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri Türkiye’de gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Tufan Taştan yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Barış Falay, Saygın Soysal, Melis Birkan, Serdar Orçin, Nur Sürer gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Sen Ben Lenin filmi; Yönetmenliğini Tufan Taştan’ ın yaptığı Dram türünde ki Sen Ben Lenin filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Akçakoca kasaba meydanına yıllardır dikilmeyi planlanan ancak elle tutulur hiç bir nedeni olmayan garip bürokratik engellere takılan bir büst hikayesi anlatılmaktadır. Yıllarca süren ve aşılmaya çalışılan bu bürokratik engeller Lenin’ in büstünün Akçakoca kasaba meydanına dikilme mücadelesi verilmiştir.

Heykelin hikayesi de oldukça garip olduğu ve turizmi geliştirmek için uğraşan bu sahil kasabası için bu bir fırsat olabilirdi. Lenin heykeli deniz de dalgalar vasıtasıyla sahile vurmuştur. Heykelin meydana dikilmesi kasabaya turist çekmek için iyi bir fırsat yaratacağı düşünülmektedir. Heykel meydana dikilmiştir ve bu haber çok kısa bir sürede dünyaya yayılmıştır. Başbakan ve Rus özel heyetinin katılımıyla çok daha görkemli bir törenle açılış yapılmasına karar verilerek organizasyon düzenlenir. Ancak beklenmedik bir olay hem töreni hem politik gerginlik yaratacak gerginliğe neden olmuştur. Açılıştan bir gün önce Lenin heykeli çalınmıştır.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Tufan Taştan oyuncu kadrosu; Barış Falay, Saygın Soysal, Melis Birkan, Serdar Orçin, Nur Sürer başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

2022 Dram Filmleri Önerileri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

Sen Ben Lenin, ne zaman çıkacak, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

DMCA.com Protection Status