Semur 2 Cinlerin Büyüsü

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 6,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Semur 2 Cinlerin Büyüsü Filmin Yönetmeni: Burak Çelik

Filmin Oyuncuları: Furkan Karaca, Bora Altınışık, Cansel Aydos

Filmin Türü: Korku

Filmin Vizyon Tarihi : 28 Şubat 2020

Filmin Süresi : —-

Semur 2:Cinlerin Büyüsü Filmi konusu; Semur 2 Cinlerin Büyüsü izle, Burak Çelik’in yönetmen koltuğunda oturduğu korku filmi Semur 2: Cinlerin Büyüsü’nün oyuncu kadrosunda Furkan Karaca, Bora Altınışık, Cansel Aydos, Erdi Korkmaz gibi isimler yer alıyor. Alesia henüz küçük yaşta kötü bir ifrit tarafından rahatsız edilmiştir. Nefesi kuvvetli bir hoca tarafından kurtarılan Alesia, aslen Rum asıllı olan ailesini kaybeder. 25 yaşında hayatının normal akışına devam etmekte iken dedesi Greeg’ten gelen bir mektup ile hayatı değişir. Arkadaşlarını da yanına alarak mektubun peşine düşen Alesia, eski bir Rum köyü olan Yorgalar’a gider. Çünkü dedesi onun için altın değerinde bir şey bıraktığını ve gelip alması gerektiğini söylemiştir. Ancak Yorgalar’da yaşananlar, o ve arkadaşları için tam bir cehennem olur ve daha da kötüsü Alesia geçmişteki karanlık gerçeklerle yüzleşecektir.

Burak Çelik’in yönetmenliğini yaptığı korku türündeki Semur 2: Cinlerin Büyüsü filminin oyuncu kadrosu, Furkan Karaca, Bora Altınışık, Cansel Aydos, Erdi Korkmaz gibi isimlerden oluşuyor. Alesia’ya çok küçük yaşlarında kötü bir ifrit musallat olmuştur. Nefesi güçlü bir hoca sayesinde ifritten kurtulan Alesia, aslen Rum asıllı olan ailesini yitirir. 25 yaşına geldiğinde dedesinden bir mektup alır. Mektupta dedesi Alesia’ya eski bir Rum köyü olan Yorgalar’a gelmesini, orada kendisi için altın değerinde bir şey bıraktığını söylemektedir. Arkadaşlarıyla beraber mektubun peşine düşen Alesia, Yorgalar’a gider. Ancak Yorgalar’da cehennemi aratmayan korkunçlukta olaylar yaşanır. Alesia, geçmişindeki karanlık gerçeklerle yüzleşmek durumundadır. Semur 2: Cinlerin Büyüsü, Şubat 2020’de sinema salonlarında olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Mahalleden Arkadaşlar izle | Mahalleden Arkadaşlar Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
Mahalleden Arkadaşlar

Mahalleden Arkadaşlar Filmin Yönetmeni: Selçuk Aydemir Filmin Oyuncuları: Alper Kul, Nurgül Yeşilçay Filmin Türü: Komedi                                                                               Filmin Vizyon Tarihi : 27 Mart 2020 Filmin Süresi

Kapat
DMCA.com Protection Status