Selling Sunset 2. Sezon 6. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com


Selling Sunset dizisinin 2. Sezonu 6. Bölümü, ‘Beklemene Değecek’ ismi ile adlandırılmıştır. Selling Sunset 2. Sezon 6. Bölüm izle; Christine, alışveriş terapisi yaparak biraz rahatlama fırsatı bulacaktır. Mary, kendine ideal bir gelinlik bulmak için alışverişe çıkar. Amanza, Heather’a yardımcı olmaya çalışır, elinden geleni yapar ancak ona yaranmak mümkün değildir.

Selling Sunset 2. Sezon 6. Bölüm Ne Zaman | Yayın Tarihi

Netflix dijital platformunun sıra dışı yapımı ilk sezonu 2019 yılında yayınlanmıştı. Oldukça ilgi çeken bir yapım olan Selling Sunset 2. Sezon 6. Bölüm izlemek isteyen dizi takipçilerinin en çok merak ettiği konu Selling Sunset 2. Sezon 6. Bölüm ne zaman yayınlanacağı | yayın tarihi.

Haberimizde Selling Sunset 2. Sezon 6. Bölüm fragmanı izleyebilir, dizinin hangi tarihte yayınlanacağını öğrenebilir, dizinin konusu ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Severek izlenen ve takip edilen dizinin 2. sezon bölümleri 22 Mayıs 2020 tarihinde yayınlanacak.

Selling Sunset 2. Sezon 6. Bölümde neler olacak merakla beklediğinizi biliyoruz. Ekranlara gelecek olan bölümde ne gibi gelişmeler yaşanacağını merak ediyorsanız haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Selling Sunset Dizisi 2. Sezon Konusu :

Oppenheim Grup bünyesinde faaliyet gösteren birbirinden seçkin emlakçılar, Los Angeles şehrinde yaşayan zenginler için lüks imkanlar sağlamaktadır. Bu işi yürütmenin püf noktası ikili ilişkilerin büyük önem arz etmesidir. Müthiş manzaralara ve eşsiz görünümlere sahip birbirinden güzel evlerin, emlakçılar tarafından zengin ve elit insanlara sunumu, alınan riskler ve yaşanan dramlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status