Selling Sunset 2. Sezon 2. Bölüm

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com


Selling Sunset dizisinin 2. Sezonu 2. Bölümü, ‘Milyarderlerin Malikâneleri Vardır’ ismi ile adlandırılmıştır. Selling Sunset 2. Sezon 2. Bölüm izle; Chrishell ve Christine, problemlerini çözmüşlerdir. Mary nihayet hayallerindeki evi bulmuştur. Heather’ın son aşkı ile ilgili gelişen yeni haberler Brett ile dostça bir muhabbete yol açacaktır.

Selling Sunset 2. Sezon 2. Bölüm Ne Zaman | Yayın Tarihi

Netflix dijital platformunun sıra dışı yapımı ilk sezonu 2019 yılında yayınlanmıştı. Oldukça ilgi çeken bir yapım olan Selling Sunset 2. Sezon 2. Bölüm izlemek isteyen dizi takipçilerinin en çok merak ettiği konu Selling Sunset 2. Sezon 2. Bölüm ne zaman yayınlanacağı | yayın tarihi.

Haberimizde Selling Sunset 2. Sezon 2. Bölüm fragmanı izleyebilir, dizinin hangi tarihte yayınlanacağını öğrenebilir, dizinin konusu ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Severek izlenen ve takip edilen dizinin 2. sezon bölümleri 22 Mayıs 2020 tarihinde yayınlanacak.

Selling Sunset 2. Sezon 2. Bölümde neler olacak merakla beklediğinizi biliyoruz. Ekranlara gelecek olan bölümde ne gibi gelişmeler yaşanacağını merak ediyorsanız haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Selling Sunset Dizisi 2. Sezon Konusu :

Oppenheim Grup bünyesinde faaliyet gösteren birbirinden seçkin emlakçılar, Los Angeles şehrinde yaşayan zenginler için lüks imkanlar sağlamaktadır. Bu işi yürütmenin püf noktası ikili ilişkilerin büyük önem arz etmesidir. Müthiş manzaralara ve eşsiz görünümlere sahip birbirinden güzel evlerin, emlakçılar tarafından zengin ve elit insanlara sunumu, alınan riskler ve yaşanan dramlar.

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status