Sefirin Kızı 42. bölüm izle Full 1 Mart 2021 Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Sefirin Kızı 42. bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Sefirin Kızı 42. bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Melek’in kendi ayaklarıyla dedesine gelişi Güven’in bunu fırsata çevirmeye çalışmasına neden olur. Konakta ise Melek’in yokluğu büyük bir kriz yaratır. Sefirin Kızı 42. bölüm 1 Mart 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Sefirin Kızı Geçen Bölüm Özeti

Sefirin Kızı 42. bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Melek’in kendi ayaklarıyla dedesine gelişi Güven’in bunu fırsata çevirmeye çalışmasına neden olur. Konakta ise Melek’in yokluğu büyük bir kriz yaratır. Kızını bulmak için yollara düşen Sancar’ı Mavi de bir an olsun yalnız bırakmayacaktır.

Beklenmedik bir ziyaretçiyle Dudu’nun hayatı cehenneme dönmek üzeredir. Dudu tekrar güvende hissetmek için Yahya’yı sıkıştırmaya başlar. Halise ise öğreneceği bir gerçekle her şeyi daha da zorlaştıracaktır.

Mavi, Melek konusunda Sancar’a elinden gelen tüm desteği sunarken kendini Melek’in yanı başında bulmaktan da alıkoyamaz. Mavi ve Melek arasında gizli bir bağ inşa edilirken Sancar kızına iyi gelebilmek için her şeyi yapmaya kararlıdır. Müge de ona yardım eli uzatanların arasına katılır.

Diğer tarafta Melek’ten vazgeçmemeyi kafasına koyan Güven, gizli planının çarklarını döndürmeye başlamıştır bile. Sonunda bu planlarına Melek’in küçük kalbini de alet ederek bir oyun kurar. Bu oyun hem Melek’in hayatını hem de Mavi ve Sancar arasındaki bütün dengeyi değiştirecektir.

Sefirin Kızı 42. bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı dizi konusu

Bodrum’ da yaşamlarını sürdüren gariban bir yarıcı oğlu olan Sancar, ayrı dünyaların insanı olsalar da tatil için geldikleri Bodrum’ da Büyükelçi kızı olan Nare’ ye gönlünü kaptırmıştır. Nare’ de Sancar’ a sevdalanınca büyük bir aşk doğar. Aşklarını kaybetmemek için yıllarca büyük zorluklara göğüs germek zorunda kalırlar. Sonun da Nare, Sancar’ a kaçar. Tam mutlu olacaklarını ve herşeyin yoluna gireceğini düşündükleri sırada Nare’ nin ortadan kaybolması herşeyi alt üst eder.

Kaybolmasının ardından türlü türlü lafların dolaşması hatta bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Artık mutsuz sevdaları bir destan haline gelmiş dilden dile dolaşmaktadır. Bir düğün gecesi bir anda ortadan kaybolan sefirin kızı, yine bir düğün gecesi ansızın ortaya çıkar. Ancak bu herşeyi daha da karışmasına neden olacaktır. Çünkü Bu düğün Sancar’ ın düğünüdür.

Sefirin Kızı dizi oyuncuları kimdir?

Sancar Efeoğlu: Engin Akyürek
Nare: Neslihan Atagül Doğulu
Gediz: Uraz Kaygılaroğlu
Yahya: Doğukan Polat
Elvan: Hivda Zizan Alp
Refika: Özlem Çakar Yalçınkaya
Akın: Erhan Alpay
Güven: Erdal Küçükkömürcü
Halise: Gonca Cilasun
Menekşe: Tülin Yazkan
Müge: Esra Kızıldoğan
Zehra: Cemre Öktem
Kavruk Ömer: Edip Tepeli
Melek: Beren Gençalp

Sefirin Kızı 42. bölüm izle, Sefirin Kızı 42. bölüm full izle, Sefirin Kızı 42. bölüm tek parça izle, Sefirin Kızı 42. bölüm ne zaman, Sefirin Kızı 42. bölüm kıyafetleri, Sefirin Kızı 42. bölüm ilk sahne, Sefirin Kızı 42. bölüm ön izleme, Sefirin Kızı dizisi Yeni Son Bölüm izle, Sefirin Kızı Dizisi 1 Mart 2021, Sefirin Kızı 42. bölüm canlı izle, Sefirin Kızı 42. bölüm kesintisiz izle, Sefirin Kızı 42. bölüm 720p izle, Sefirin Kızı 42. bölüm 1080p izle

DMCA.com Protection Status