Sefirin Kızı 38. Bölüm izle full Fragmanı 1 Şubat 2021 Tek Parça

Google News Abone Ol Sinefocus.com
42
Sefirin Kızı 38. Bölüm izle full Fragmanı 1 Şubat 2021 Tek Parça

Sefirin Kızı 38. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Sefirin Kızı 38. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Nare’ nin gidişi Sancar ve Melek’i alt üst etmiş ancak birbirlerine karşı mutluluk oyunu oynayarak ayakta durmaya çalışmaktadırlar. Sefirin Kızı 38. Bölüm 1 Şubat 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Sefirin Kızı Geçen Bölüm Özeti

Sefirin Kızı 38. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Nare’ nin gidişi Sancar ve Melek’i alt üst etmiş ancak birbirlerine karşı mutluluk oyunu oynayarak ayakta durmaya çalışmaktadırlar. Ancak ikisinin de için de dayanılmaz üzüntü vardır ve bu onlara büyük bir yük olmaktadır. Bütün konak aynı oyun için de mutluluk oyununa dahil olup onlara destek olmaya çalışmaktadır. Gediz, tek başına kalmış olsa da tek destekçisi Müge olacaktır.

Tüm yaptıklarını Sancar için yapmış olsa da günah keçisi ilan edilip bir köşede tek başına bırakılmak ağrına gitmektedir. Gediz’ in kafasını karıştırmak için uğraşan Nare, diğer taraftan Güven’ in de aynı doğrultu da hareket etmesi ile iyice allak bullak olmuştur.

Sefirin Kızı 38. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Sefirin Kızı 1 Şubat 2021

Yahya iyice ailesinin gözünden düşmüş gibi hissederken konaktan ayrılmışken Dudu’ nun hareketi ile kendisini yeni sorgulamaların içinde bulur. Elvan kendi yolunu çizip bu doğrultuda hayatını düzene koyabilmek için kendin de bu cesareti bulma konusunda motive olmaya çalışmaktadır. Sancar, Gediz’ den beklemediği bir haber alması ile yine büyük bir sınavın eşiğin de olduğunu anlar ve hayat onu bambaşka yerlere sürükleyecektir.

Sefirin Kızı 38. Bölüm, Tek Parça izle, Full izle

Konaktan ayrılan Yahya ailesi tarafından gözden çıkarılmış hissederken Dudu’nun sürpriziyle bambaşka sorgulamalara girer. Elvan ise kendi yolunda yürümek için gereken cesareti toplamaya çalışır. Sancar, Gediz’den gelen haberle bir kez daha sarsılacak ve başka büyük bir sınavdan daha geçmek zorunda kalacaktır. Oysa yaktığı kulübeyi bile Melek için yerine koymaya çalışan Sancar için hayatın bambaşka planları vardır. Hiç beklenmedik bir anda beklenmedik bir yerde karşısına çıkan gizemli bir kadın, Sancar’ın yaşamını sonsuza dek değiştirecektir.

Tuba Büyüküstün Sefirin Kızı oyuncu Kadrosunda

Sefirin Kızı; Tuba Büyüküstün, uzun zamandır hiçbir projede yer almamışken Sefirin Kızı dizi kadrosuna katılmıştır. Kara Para Aşk dizisinde Engin Akyürek ile başrolü paylaşan Tuba Büyüküstün, uzun bir zaman sonra Akyürek’le aynı projede tekrar yer almış oldu.

Sefirin Kızı 38. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı dizi konusu

Bodrum’ da yaşamlarını sürdüren gariban bir yarıcı oğlu olan Sancar, ayrı dünyaların insanı olsalar da tatil için geldikleri Bodrum’ da Büyükelçi kızı olan Nare’ ye gönlünü kaptırmıştır. Nare’ de Sancar’ a sevdalanınca büyük bir aşk doğar. Aşklarını kaybetmemek için yıllarca büyük zorluklara göğüs germek zorunda kalırlar. Sonun da Nare, Sancar’ a kaçar. Tam mutlu olacaklarını ve herşeyin yoluna gireceğini düşündükleri sırada Nare’ nin ortadan kaybolması herşeyi alt üst eder.

Kaybolmasının ardından türlü türlü lafların dolaşması hatta bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Artık mutsuz sevdaları bir destan haline gelmiş dilden dile dolaşmaktadır. Bir düğün gecesi bir anda ortadan kaybolan sefirin kızı, yine bir düğün gecesi ansızın ortaya çıkar. Ancak bu herşeyi daha da karışmasına neden olacaktır. Çünkü Bu düğün Sancar’ ın düğünüdür.

Sefirin Kızı dizi oyuncuları kimdir?

Sancar Efeoğlu: Engin Akyürek
Nare: Neslihan Atagül Doğulu
Gediz: Uraz Kaygılaroğlu
Yahya: Doğukan Polat
Elvan: Hivda Zizan Alp
Refika: Özlem Çakar Yalçınkaya
Akın: Erhan Alpay
Güven: Erdal Küçükkömürcü
Halise: Gonca Cilasun
Menekşe: Tülin Yazkan
Müge: Esra Kızıldoğan
Zehra: Cemre Öktem
Kavruk Ömer: Edip Tepeli
Melek: Beren Gençalp

Sefirin Kızı 38. Bölüm izle, Sefirin Kızı 38. Bölüm full izle, Sefirin Kızı 38. Bölüm tek parça izle, Sefirin Kızı 38. Bölüm ne zaman, Sefirin Kızı 38. Bölüm kıyafetleri, Sefirin Kızı 38. Bölüm ilk sahne, Sefirin Kızı 38. Bölüm ön izleme, Sefirin Kızı dizisi Yeni Son Bölüm izle, Sefirin Kızı Dizisi 1 Şubat 2021, Sefirin Kızı 38. Bölüm canlı izle, Sefirin Kızı 38. Bölüm kesintisiz izle, Sefirin Kızı 38. Bölüm 720p izle, Sefirin Kızı 38. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın