Sefirin Kızı 37. Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
47
Sefirin Kızı 37. Bölüm

Sefirin Kızı 37. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Sefirin Kızı 37. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Sancar kimsenin suçsuz yere bir bedel ödemesini istemediği için kaçmak yerine kalmayı tercih etmiştir. Sefirin Kızı 37. Bölüm 25 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Sefirin Kızı Geçen Bölüm Özeti

Sefirin Kızı 37. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Sancar kimsenin suçsuz yere bir bedel ödemesini istemediği için kaçmak yerine kalmayı tercih etmiştir. Nare, cezaevinden Sancar’ ı kurtarabilmek için elinden gelen herşeyi yapmak için uğraşmaktadır.

Nare, Sancar’ ı bu duruma düşüren kişinin kim olduğunu öğrenmiş ve bu durumdan dolayı büyük bir çaresizlik içine girmiştir. Akın’ ın cesetinin bulunması ile de başında ki dert artmış ve yine miras meselesi ile uğraşmak zorunda kalmıştır.

Konakta yaşanan krizden son sağlığı iyice bozulan Halise Efe’ nin durumu Efeoğlu ailesin de büyük üzüntü yaratmıştır. Tüm bunlar yetmezmiş gibi Sancar’ ın cezaevinde başına gelenlerin öğrenilmesi üzerine Nare ve herkes büyük korku ve endişe içindedir.

Sefirin Kızı 37. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı dizi konusu

Bodrum’ da yaşamlarını sürdüren gariban bir yarıcı oğlu olan Sancar, ayrı dünyaların insanı olsalar da tatil için geldikleri Bodrum’ da Büyükelçi kızı olan Nare’ ye gönlünü kaptırmıştır. Nare’ de Sancar’ a sevdalanınca büyük bir aşk doğar. Aşklarını kaybetmemek için yıllarca büyük zorluklara göğüs germek zorunda kalırlar. Sonun da Nare, Sancar’ a kaçar. Tam mutlu olacaklarını ve herşeyin yoluna gireceğini düşündükleri sırada Nare’ nin ortadan kaybolması herşeyi alt üst eder.

Kaybolmasının ardından türlü türlü lafların dolaşması hatta bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Artık mutsuz sevdaları bir destan haline gelmiş dilden dile dolaşmaktadır. Bir düğün gecesi bir anda ortadan kaybolan sefirin kızı, yine bir düğün gecesi ansızın ortaya çıkar. Ancak bu herşeyi daha da karışmasına neden olacaktır. Çünkü Bu düğün Sancar’ ın düğünüdür.

Sefirin Kızı dizi oyuncuları kimdir?

Sancar Efeoğlu: Engin Akyürek
Nare: Neslihan Atagül Doğulu
Gediz: Uraz Kaygılaroğlu
Yahya: Doğukan Polat
Elvan: Hivda Zizan Alp
Refika: Özlem Çakar Yalçınkaya
Akın: Erhan Alpay
Güven: Erdal Küçükkömürcü
Halise: Gonca Cilasun
Menekşe: Tülin Yazkan
Müge: Esra Kızıldoğan
Zehra: Cemre Öktem
Kavruk Ömer: Edip Tepeli
Melek: Beren Gençalp

Bir cevap yazın