Sefirin Kızı 36. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Sefirin Kızı 36. Bölüm izle; yeni son bölüm dizi fragmanı Sefirin Kızı 36. Bölüm tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar. Sefirin Kızı 35. Bölüm 28 Aralık yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Gediz’ in canına tak etmiş ve artık Sancar için katil olmayı bile göze almıştır. Bu ikili arasında herşey düzelebilecek mi yoksa ipler iyice koptu mu ?

Sefirin Kızı Geçen Bölüm Özeti

Sefirin Kızı 36. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Gediz’ in canına tak etmiş ve artık Sancar için katil olmayı bile göze almıştır. Bu ikili arasında herşey düzelebilecek mi yoksa ipler iyice koptu mu ? Sancar, Gediz’ i yaptıklarına rağmen affedebilecek mi ? Sahra, Gediz’ i kendisini feda ettiği Sancar’ ın canı için onu affedecek mi ? Kahraman’ ın Sancar’ a sormuş olduğu soru bölüm de en etkileyici sahneler arasın da yer aldı. “Bundan sonra özgür bir yarıcının oğlu mu olacaksın yoksa mapus bir Sancar Efe mi?” Sorusu üzerine çok kararlı bir şekil de verdiği cevap ise; “Mapus bir Sancar Efe”.

Sefirin Kızı dizi konusu

Sefirin Kızı; Bodrum’ da yaşamlarını sürdüren gariban bir yarıcı oğlu olan Sancar, ayrı dünyaların insanı olsalar da tatil için geldikleri Bodrum’ da Büyükelçi kızı olan Nare’ ye gönlünü kaptırmıştır. Nare’ de Sancar’ a sevdalanınca büyük bir aşk doğar. Aşklarını kaybetmemek için yıllarca büyük zorluklara göğüs germek zorunda kalırlar. Sonun da Nare, Sancar’ a kaçar. Tam mutlu olacaklarını ve herşeyin yoluna gireceğini düşündükleri sırada Nare’ nin ortadan kaybolması herşeyi alt üst eder.

Kaybolmasının ardından türlü türlü lafların dolaşması hatta bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Artık mutsuz sevdaları bir destan haline gelmiş dilden dile dolaşmaktadır. Bir düğün gecesi bir anda ortadan kaybolan sefirin kızı, yine bir düğün gecesi ansızın ortaya çıkar. Ancak bu herşeyi daha da karışmasına neden olacaktır. Çünkü Bu düğün Sancar’ ın düğünüdür.

Sefirin Kızı dizi oyuncuları kimdir?

Sancar Efeoğlu: Engin Akyürek
Nare: Neslihan Atagül Doğulu
Gediz: Uraz Kaygılaroğlu
Yahya: Doğukan Polat
Elvan: Hivda Zizan Alp
Refika: Özlem Çakar Yalçınkaya
Akın: Erhan Alpay
Güven: Erdal Küçükkömürcü
Halise: Gonca Cilasun
Menekşe: Tülin Yazkan
Müge: Esra Kızıldoğan
Zehra: Cemre Öktem
Kavruk Ömer: Edip Tepeli
Melek: Beren Gençalp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status