Scream 5 – Çığlık 5 (2022) Filmi Vizyona Girdi | Konusu | Oyuncuları | Fragmanı İzle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Scream 5 – Çığlık 5 filmi izlemek için film ile ilgili olarak ne zaman çıkacak, vizyon tarihi,konusu, oyuncuları, yorumları, ekşi, IMDB puanı, fragmanı, full hd gibi yapacağınız aramalara ilişkin detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

Serinin son filminde Sidney, kendi yaşadığı seri cinayetlerin benzerinin yaşanmakta olduğu Woodsboro’ya geri döner ve işlenen cinayetleri çözmek ve sona erdirmek için heyecan ve korku dolu bir hikayeye doğru adım atar.

Scream 5 – Çığlık 5 Filmi Ne Zaman Vizyon Tarihi

Yönetmenliğini Tyler Gillett ve Matt Bettinelli-Olpin‘nin üstlendiği baş rollerinde ise Neve Campbell, Courtney Cox, Jenna Ortega, David Arquette, Marley Shelton‘nın yer aldığı Scream 5 – Çığlık 5 filminin vizyon tarihi 14 Ocak 2022 olarak duyuruldu. Gerilim ve korku türündeki filmin süresi ise 1 saat 55 dakika.

Scream 5 – Çığlık 5 Filmi Konusu

Woodsboro kasabası, 25 sene önce yaşanan seri cinayetlerin izlerini hala taze olarak hissetmektedir. Tam da bu günlerde yeni bir katil gün yüzüne çıkmıştır. Ortaya çıkan katil bir hayalet maskesi takarak dolaşmaktadır. Kasabanın geçmişten gelen yaraları tekrar gün yüzüne çıkmak üzeredir. Ortaya çıkan bu katil bir grup gencin peşine düşmüştür. Sidney ise yıllar önce yaşadığı seri cinayetlerin kasabada tekrar yaşanıyor olması nedeniyle kasabaya geri dönmeye ve işlenen cinayetlerin sırrını çözmeye kararlıdır. Bunun için de kasabaya yıllar sonra geri döner.

2022 yılında vizyona girecek filmler arasında yer alan filmin ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Scream 5 – Çığlık 5 Filmi Fragmanı İzle

Scream 5 – Çığlık 5 (2022) Filmi Vizyona Girdi | Konusu | Oyuncuları | Fragmanı İzle
DMCA.com Protection Status