Saygı 5.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Saygı 5.Bölüm Fragmanı Tek Parça izle

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Saygı 5.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Saygı 5.Bölüm Fragmanı Tek Parça izle

Saygı 5.Bölüm yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Saygı 5.Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan yeni bölüm fragmanında, son bölüm de olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Saygı 5.Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. Saygı 5.Bölüm yeni bölümüyle 24 Kasım’da ekranlarda olacak. İşte, Saygı 5.Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Saygı 5.Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Polis cinayet zanlısı olarak Ercüment Çözer’in peşindedir. Çözer’ in işlenen bir dizi cinayet ile ilgisi olduğunu açığa çıkartabilmek için geniş çaplı bir araştırma yürütülmektedir. Hasret Yakar ise sabah programı yaptığı TV kanalına Reyting rekorları kırdıracağını sözü vermiştir.

Hasret, programın reytinglerini arttırmak için soruşturmayı yürüten savcı ile yakınlık kurar. Savcı Halit, katilin yakalanması için son kozunu oynayarak çok büyük gizli bir plan yapmıştır. Helen ve Savaş ise işledikleri cinayetlerin nedensizliğinden kafaları karışmıştır. Yeni cinayet işleyip işlememe arasında git gel yaşamaktadırlar.

Saygı 5.Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Bekçi izle, Bekçi Filmi Konusu Nedir, Bekçi Filmi Oyuncuları, Bekçi Filmi Haberleri, Bekçi Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça izle
Bekçi

Bekçi Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 14 Haziran 2019 Yönetmeni : Durmuş Akbulut Oyuncu Kadrosu |

Kapat
DMCA.com Protection Status