Sardunya Filmi Konusu, Oyuncuları, Fragmanı, MUBI

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Sardunya film konusu, oyuncuları, MUBI, fragmanı full hd izle 2022 Türkiye yapımı film vizyon tarihi ne zaman, yorumları, IMDB ayrıntıları.

Sardunya Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Sardunya filmi vizyon 12 Şubat 2022 olarak açıklanan Dram türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 7,1 2022 Vizyondaki Filmler arasında yer alan sinema filmidir. Sardunya film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 saat 22 Dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri Türkiye’ de gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Çağıl Bocut yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise İlayda Elif Elhih, Ali Seçkiner Alıcı, Evren Duyal gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Sardunya filmi; Yönetmenliğini Çağıl Bocut’ ın yaptığı Dram türünde ki Sardunya filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. 19 yaşındaki Defne’nin ilgisiz ve ihmaller ile dolu bir aile yaşamı arasında hayat ve gelecek mücadelesi konu ediliyor. Üniversite sınavlarına az bir zaman kala Defne, babasının ciddi bir hastalık geçirdiğini öğrenir. Yaşadıkları yer olan Urla’ ya dönen Defne babasının beyin kanaması geçirdiğini öğrenmiştir. Beyin kanaması sonucu babası felç kalmıştır. Öte yandan hasta halası ile de uğraşmak zorundadır. Üniversite sınavı öncesi üst üste gelen bu olaylar Defne’ yi tam bir aile dramının içine sürüklemektedir. Halasının bu dönem de intihar etmesine de tanık olan genç kız tam bir çıkmazın içine girmek üzeredir.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Çağıl Bocut oyuncu kadrosu; İlayda Elif Elhih, Ali Seçkiner Alıcı, Evren Duyal başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

2022 Dram Komedi Film Önerileri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

DMCA.com Protection Status