Şans Tanrıçası Film Konusu, Oyuncuları, imdb Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Şans Tanrıçası Filmi 2022 Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Şans Tanrıçası Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 25 Mart 2022 olarak açıklanan Dram türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: HD film izle 2022 arasında yer alan sinema filmidir. Şans Tanrıçası film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 Saat 52 Dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri İtalya’da gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Ferzan Özpetek yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Stefano Accorsi, Jasmine Trinca, Edoardo Leo, Serra Yılmaz, Sara Ciocca gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Şans Tanrıçası filmi; Yönetmenliğini Ferzan Özpetek’ ın yaptığı Dram türünde ki Şans Tanrıçası filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. On beş yıllık ilişki geçmişleri olan Alessandro ve Arturo, birbirlerine karşı tutkulu aşkları zamanla yerini sevgiye bırakarak güzel bir yaşamları mevcuttu. Ancak son dönemlerde tarif edemedikleri bir kriz içindedirler. Bu sırada yakın arkadaşlarından kendilerine gelen bir teklif hayatlarında beklenmedik değişiklikler olmasına neden olacaktır. Yakın arkadaşları Alessandro ve Arturo bir süreliğine seyahate çıkmak durumundadır. Bu süreçte çocuklarına bakmaları konusunda onlardan ricacı olurlar. Bu ricalarını memnuniyetle kabul eden çiftin yaşamı beklenmedik şekil de değişim göstermeye başlar.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Ferzan Özpetek oyuncu kadrosu; Stefano Accorsi, Jasmine Trinca, Edoardo Leo, Serra Yılmaz, Sara Ciocca gibi başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

2022 Dram Film izle arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

La dea fortuna Netflix, release date, trailer, full movie, watch online, cast, Şans Tanrıçası, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status