Salinger Yılım izle, Filmi Netflix Fragmanı | Konusu | Oyuncuları

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Salinger Yılım izle, 2021 Netflix Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, fragmanı full hd izle, Salinger Yılım filmi Türkçe dublaj ve tek parça izle.

Salinger Yılım film Hakkında

Salinger Yılım filmi 2 Temmuz 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Relic isimli Salinger Yılım filmi Dram türünde ki en iyi film tavsiyesi fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Salinger Yılım film yönetmeni koltuğunda Philippe Falardeau otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Philippe Falardeau, Joanna Rakoff tarafından kaleme almıştır. Salinger Yılım film oyuncuları ise gibi Margaret Qualley, Sigourney Weaver, Douglas Booth isimler süslemiştir. Salinger Yılım IMDb puanı 6,3 olarak güncellenmiştir.

Salinger Yılım film konusu nedir?

Salinger Yılım film; Salinger Yılım, bir edebiyat ajansında işe başlayan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Joanna, yazar olma hayali kuran genç bir kadındır. Hayalini gerçekleştirmek için New York’a giden Joanna, burada J.D. Salinger’in edebiyat ajansında iş bulur. Eksantrik patronu Margaret, Joanna’yı Salinger’ın hayranlarından gelen mektuplara cevap vermekle görevlendirir. Dünyanın dört bir yanından gelen mektupları okuyan Joanna, mektuplara standart cevaplar yazmaktan pek de hoşnut değildir. Mektupları içinden geldiği şekilde yanıtlamaya başlayan Joanna, bu süreçte kendi sesini bulmaya çalışır.

Salinger Yılım film Fragmanı

Salinger Yılım film Oyuncuları kimdir?

Salinger Yılım Film yönetmeni Philippe Falardeau üstlendiği Salinger Yılım oyuncu kadrosunda; Margaret Qualley, Sigourney Weaver, Douglas Booth gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Margaret Qualley
Sigourney Weaver
Douglas Booth
Seána Kerslake
Colm Feore
Brían F. O’Byrne

DMCA.com Protection Status