Şahsiyet 2.Bölüm izle Show TV Fragmanı Full Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Şahsiyet 2.Bölüm izle; Show TV Fragmanı full hd izle Özeti, Tanıtımı, Şahsiyet 2.Bölüm 6 Temmuz 2021 Tek Parça izle detayları haberde. Şahsiyet 2.Bölüm 6 Temmuz 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Şahsiyet 2.Bölüm Özeti nedir?

Şahsiyet 2.Bölüm izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak;

Alzheimer teşhisi koyulan Agâh Beyoğlu’nun (Haluk Bilginer), nasıl olsa her şeyi unutacağının farkına vararak yola çıktığı Şahsiyet’te heyecan ve aksiyon hız kesmiyor, soluksuz izlenecek bir hikaye izleyiciyle buluşuyor. Şahsiyet’in ekrana gelen ilk bölümünde daha önceki yıllarda iki kez birini öldürmeye çalışmış ancak tetiği çekememiş olan Agâh Beyoğlu, alzheimer olduğunu öğrenir. Can dostu kedisine su vermeyi unutunca kendisinde olan sorunu fark eden ve doktora giden Agâh, alzheimer başlangıcındadır.

Şahsiyet 2.Bölüm Fragmanı

Şahsiyet dizi konusu nedir?

Yerli diziler full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Şahsiyet en iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; Emekli bir adliye memuru olan Agâh Beyoğlu, İstanbul’un en kalabalık ve hareketli semti Beyoğlu’nda yalnız ve münzevi bir yaşam sürdürmektedir. Kızı yurtdışında yaşamakta, eşi ise yıllar önce vefat etmiştir.

Agâh’ın bu tekdüze yaşantısı, kendisine konan Alzheimer Başlangıcı teşhisiyle altüst olur. Hastalığından ötürü er geç bütün anılarını unutacaktır. Bu gerçek karşısında başta bocalasa da Agâh, unutmanın bir fırsat olduğunu fark eder. Yıllardır planladığı ancak sürekli ertelediği bir cinayeti işlemek için bir fırsat! Nasıl olsa işleyeceği bu suçu gelecekte hatırlamayacak, hatırlamayacağı için de vicdan azabı çekmeyecektir.

Bunun yanında cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra, üzerindeki baskılar yüzünden istifanın eşiğine gelmiştir. Ancak Agâh’ın aldığı cinayet kararı, Nevra’nın hayatını da tamamen değiştirecektir.

Şahsiyet dizisi nerede çekiliyor?

Şahsiyet dizisi nerede çekiliyor? Şahsiyet dizisi İstanbul’ un çeşitli semtleri ve özellikle Beyoğlu bölgesinde çekilmektedir.

Şahsiyet dizi oyuncuları kimdir?

Şahsiyet dizi yönetmeni Onur Saylak üstlendiği Şahsiyet’nın oyuncu kadrosunda; Haluk Bilginer, Hümeyra, Müjde Ar, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Necip Memili ve Hüseyin Avni Danyal gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Haluk Bilginer: Agâh Beyoğlu
Cansu Dere: Nevra Elmas
Metin Akdülger: Ateş Arbay
Şebnem Bozoklu: Zuhal Beyoğlu
Hüseyin Avni Danyal: Cemil Havran
Necip Memili: Tolga
Şenay Gürler: Nükhet
Ayhan Kavas: Gürkan
Önder Selen: Mümtaz
Ibrahim Selim: Sefa
Fırat Topkorur: Firuz
Recep Usta: Deva
Rabia Soytürk: Süveyda
Alptekin Ertürk: Selim
Müjde Ar: Nesrin
Yusufcan Sancaklı: Polis
Hümeyra: Feza Yurtgil
Volkan Uygun: Vural
Avni Yalçın: Mehmet Yurtgil
Okan Avcı: Tufan
Cengiz Samsun: Rüstem
Ömer Çobanoğlu: Bedir
Can İlhan: Afşin
Bekir Hakan Uyanık: Başkomiser
Ali Seçkiner Alıcı: Naim Türedi
Erkan Ayan: Sadi
Turhan Kaya: Yüksel
Naz Karaca: Reyhan

Şahsiyet 2.Bölüm izle, Şahsiyet dizisi, yeni bölüm izle, son bölüm izle, Şahsiyet 2.Bölüm canlı izle, Şahsiyet 2.Bölüm full izle, Şahsiyet 2.Bölüm tek parça izle, Şahsiyet 2.Bölüm kıyafetleri, dizisi oyuncuları, Şahsiyet 2.Bölüm fragmanı

DMCA.com Protection Status