Şahane Hayaller

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Şahane Hayaller izle, Sosyal medyada Nalet Bebe adı ile ünlü olan Ömer Başdoğan senaryosunu yazdığı ve başrolünde oynadığı filmde Ömer isimli bir gencin şair olma hevesi nedeniyle çevresindeki insanlarla yaşadığı sorunları komik bir dille anlatmaktadır. Şahane Hayaller Full HD Tek Parça izle

Şahane Hayaller Filmin Yönetmeni: Ömer Faruk Yardımcı

Filmin Oyuncuları: Ömer Başdoğan, Salih Kalyon, Suzan Aksoy

Filmin Türü: Komedi

Filmin Vizyon Tarihi : 7 Şubat2020

Filmin Süresi :

Şahane Hayaller Fragmanı

Şahane Hayaller Film Fragmanı

Şahane Hayaller Film konusu;

Şahane Hayaller izle, Sosyal medyada Nalet Bebe adı ile ünlü olan Ömer Başdoğan senaryosunu yazdığı ve başrolünde oynadığı filmde Ömer isimli bir gencin şair olma hevesi nedeniyle çevresindeki insanlarla yaşadığı sorunları komik bir dille anlatmaktadır. Ömer, gençliğinden beri içinde taşıdığı şiir aşkı nedeniyle 30 lu yaşlarına kadar tabiri caizse bir baltaya sap olamamıştır. Yüzlerce şiir yazmıştır ama bu şiirlerin hiç birisi edebi anlamda bir değer taşımamaktadır. Günün birinde liseden arkadaşı olan Ali ile karşılaşır. Ali, Ömer’i kitap çıkartma konusunda ikna eder. Kitap çıkarırsa kısa sürede satılacağını ve oldukça ünlü olacağına aklı yatan Ömer kitabı çıkartmak için annesinden borç alır.

Uzun uğraşılar sonunda nihayet kitabı bastırmayı başarır ancak kitap daha ilk baskısında hüsrana uğrar ve beklenilen satışı gerçekleştiremez. Ömer, hem borçlarını geri ödeyebilmek hem de şairlik hayallerini gerçekleştirebilmek için büyük bir maceraya atılır. Yerli komedi türünde bir yapım olan film 7 Şubat 2020 tarihinde vizyona girecektir.

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status