Sadece Bir Gece Film Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Sadece Bir Gece Filmi 2022 Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Sadece Bir Gece Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 25 Şubat 2022 olarak açıklanan Dram türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 7,9 2022 filmleri izle arasında yer alan sinema filmidir. Sadece Bir Gece film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 saat 48 dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri Türkiye’de gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Sinan Biçici yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Tuba Ünsal, Cemal Hünal, Gürgen Öz gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Film Konusu; Yönetmenliğini Sinan Biçici’ ın yaptığı Dram türünde ki Sadece Bir Gece filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Evli bir çift olan Tamer ve Begüm karşılarında vermek zorunda oldukları zor bir karar ile sınanmaktadırlar. İşlerin de başarılı kariyer sahibi insanlar olan evli çiftin yaşamlarına konuk oluyoruz. Arkadaşlarıyla eğlenmek için dışarı çıktığı bir gece Taner’ in barda tanıştığı bir kadın ile birlikte olması hayatlarının tüm düzenini bozmuştur. O geceden sonra kadınla herhangi bir şekil de iletişim kurmamasına rağmen bunun hayatına getireceği olumsuzlukları önceden hesaplayamamıştır. Ancak Begüm, kocasının tavırlarında bir gariplik olduğunu farkındadır. Tamer’ i bu konuda sıkıştırması üzerine karısına tüm olanları anlatarak ondan kendisini affetmesini diler.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Sinan Biçici oyuncu kadrosu; Tuba Ünsal, Cemal Hünal, Gürgen Öz gibi başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

2022 Dram Filmleri Önerileri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

Sadece Bir Gece, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status