Sadan Hanım (2021)

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Sadan Hanım Filmi Konusu Nedir? | Oyuncuları Kimlerdir? | Fragmanı izle

Alzheimer hastalığı ile mücadele eden yaşlı bir kadının hikayesine yer verilen filmde Sadan Hanım’ın hastalığı her geçen gün artmaktadır ve kızı ile damadı anneleri ile ilgilenmektedir.

Eylül 2021’de ülkemiz sinemalarında gösterilmeye başlayan Sadan Hanım filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman şeklinde yapacağınız aramalar ile ilgili tüm detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

21 Eylül 2021 tarihinde sinema salonlarında izleyici ile buluşan yerli dram ve belgesel türündeki film, 1 saat 25 dakikalık süreye sahiptir. Göksel Gülensoy‘un yönetmen koltuğunda yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda ise Canan Ergüder, Kenan Ece, Serap Aksoy, Ebru Nil Aydın, Altuğ Yücel gibi isimler rol almaktadır.

Sadan Hanım Filmi Konusu Nedir

Yerli dram ve belgesel türündeki filmde Sadan Hanım, Kadıköy Moda’da yalnız başına yaşamını sürdürmekte olan yaşlı bir kadındır. Alzheimer hastalığı belirtileri görünmeye başlayan Sadan Hanım’ın bu durumunu doktorları, Sadan Hanım’ın kızına iletir. Haberi alan kızı eşi ile birlikte annesinin yanında yaşamaya başlar. Sadan Hanım’ın kızı bir yönetmen ile evlidir. Bu yönetmen de Sadan Hanım’ın hastalığını ve her geçen gün nasıl da eriyip gittiğini filme almaya başlar.

Sadan Hanım Filmi Oyuncuları

Canan Ergüder, Kenan Ece, Serap Aksoy, Ebru Nil Aydın, Altuğ Yücel

Sadan Hanım Filmi Fragmanı izle

DMCA.com Protection Status