Sadakatsiz 22. Bölüm izle Full Fragmanı Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Sadakatsiz 22. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, kıyafetleri, yeni son bölüm Sadakatsiz 22. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Sadakatsiz 22. Bölüm full izle 17 Mart 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Sadakatsiz Geçen Bölüm Özeti

Sadakatsiz 22. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Asya’nın hamlesi, üzerine oynanan oyunda kartları yeniden dağıtmıştır. Beklenmedik bir haber Asya, Sinan, Volkan ve Derin cephesinde yeni bir krizin tetikçisi olur. Gönül’ün artan baskısına boyun eğmeyen Selçuk, Güçlü ailesini daha güç durumda bırakmaya kararlıdır. Derin ve Volkan’ın ilişkisinde ipler daha da gerilirken yaşanan şok bir gelişme, hangi kaçınılmaz sonun habercisidir?

Sadakatsiz 22. Bölüm izle Fragmanı

Sadakatsiz dizi konusu

Asya kariyerinde oldukça başarılı bir doktordur. Kocası Volkan, tam bir ideal bir eş ve babadır. Harika bir eş ve oğulları Ali’ye harika bir baba mutlu bir çekirdek ailedirler. Üç kişilik çekirdek aile her zaman barış ve mutlulukla doludur. Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir. Asya’nın gözünde yıllardır evliler. Ta ki Asya, Volkan’ın uzun saçlarını görene kadar… Volkan’a, evliliğe ve mutlu olduğunu düşündüğü eve sahip çıkmak söz konusu olduğunda, onu bambaşka sonuçlara götürür. Bu hikayenin kurbanı olmamak için prodüksiyon hazır.

Sadakatsiz dizi oyuncuları kimdir?

Asya Arslan – Cansu Dere
Volkan Arslan – Caner Cindoruk
Derin Güçlü – Melis Sezen
Ali Arslan – Alp Akar
Mert Gelik – Eren Vurdem
Bahar Gelik – Yeliz Kuvancı

Sadakatsiz 22. Bölüm izle, Sadakatsiz 22. Bölüm full izle, Sadakatsiz 22. Bölüm tek parça izle, Sadakatsiz 22. Bölüm kıyafetleri, Sadakatsiz Dizisi 17 Mart 2021, Sadakatsiz 22. Bölüm ne zaman, Sadakatsiz dizisi Yeni Son Bölüm izle, Sadakatsiz 22. Bölüm reklamsız izle, Sadakatsiz 22. Bölüm canlı izle, Sadakatsiz 22. Bölüm dizi izle, Sadakatsiz 22. Bölüm kesintisiz izle, Sadakatsiz 22. Bölüm direk izle, Sadakatsiz 22. Bölüm 720p izle,

DMCA.com Protection Status