Sadakatsiz 17. Bölüm izle Full Fragmanı Tek Parça

Google News Abone Ol Sinefocus.com
490
Sadakatsiz 17. Bölüm izle Full Fragmanı Tek Parça

Sadakatsiz 17. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Sadakatsiz 17. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Sadakatsiz 17. Bölüm full izle 10 Şubat 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Sadakatsiz Geçen Bölüm Özeti

Sadakatsiz 17. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Asya’nın aldığı karar herkeste şok etkisi yaratırken Derin büyük bir zafer kazandığına inanır. Hicran ve Selçuk’u bir araya getiren kaçınılmaz yüzleşme, beklenmedik karşılaşmaların da habercisidir. Asya’nın uzaklaşması Volkan’ı hiç düşmediği kadar büyük bir çıkmaza sürüklerken, sonuçları herkes için sarsıcı olur. Derin Ali için çaba göstermeyi sürdürürken dengeleri bir kez daha değiştiren gelişme ne olacaktır?

Derin, Ali için çaba gösterirken dengeler değişiyor! Sadakatsiz yeni bölümüyle Çarşamba 20.00’de Kanal D’de!… Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu Sadakatsiz’in senaryosunu ise Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk uyarlıyor.

Sadakatsiz 17. Bölüm izle Fragmanı

Sadakatsiz dizi konusu

Asya kariyerinde oldukça başarılı bir doktordur. Kocası Volkan, tam bir ideal bir eş ve babadır. Harika bir eş ve oğulları Ali’ye harika bir baba mutlu bir çekirdek ailedirler. Üç kişilik çekirdek aile her zaman barış ve mutlulukla doludur. Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir. Asya’nın gözünde yıllardır evliler. Ta ki Asya, Volkan’ın uzun saçlarını görene kadar… Volkan’a, evliliğe ve mutlu olduğunu düşündüğü eve sahip çıkmak söz konusu olduğunda, onu bambaşka sonuçlara götürür. Bu hikayenin kurbanı olmamak için prodüksiyon hazır.

Sadakatsiz dizi oyuncuları kimdir?

Asya Arslan – Cansu Dere
Volkan Arslan – Caner Cindoruk
Derin Güçlü – Melis Sezen
Ali Arslan – Alp Akar
Mert Gelik – Eren Vurdem
Bahar Gelik – Yeliz Kuvancı

Sadakatsiz 17. Bölüm reklamsız izle, Sadakatsiz 17. Bölüm canlı izle, Sadakatsiz 17. Bölüm dizi izle, Sadakatsiz 17. Bölüm kesintisiz izle, Sadakatsiz 17. Bölüm direk izle, Sadakatsiz 17. Bölüm 720p izle,

Benzer Yazılar