Sadakatsiz 16. Bölüm 3 Şubat 2021 Fragmanı Yayınlandı mı?

Google News Abone Ol Sinefocus.com
170
Sadakatsiz 16. Bölüm 3 Şubat 2021 Fragmanı Yayınlandı mı?

Sadakatsiz 16. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı ? Sadakatsiz 16. Bölüm Ne Zaman ? Sadakatsiz Fragmanı 16. Bölüm 3 Şubat 2021 Fragmanı, Sadakatsiz dizisi yeni son bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz eklenecektir. Sadakatsiz 16. Bölüm Özeti, Tanıtımı, ön izlemesi, özel sahneleri, Sadakatsiz 3 Şubat 2021 internete yüklenince sizler için paylaşılacaktır.

Sadakatsiz 16. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 16. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı ? Sadakatsiz 16. Bölüm Ne Zaman ? Sadakatsiz Fragmanı 16. Bölüm Fragmanı, Sadakatsiz dizisi yeni son bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz eklenecektir. Sadakatsiz 16. Bölüm Özeti, Tanıtımı, ön izlemesi, özel sahneleri, Sadakatsiz 3 Şubat 2021 internete yüklenince sizler için paylaşılacaktır.

Sadakatsiz dizi konusu

Asya kariyerinde oldukça başarılı bir doktordur. Kocası Volkan, tam bir ideal bir eş ve babadır. Harika bir eş ve oğulları Ali’ye harika bir baba mutlu bir çekirdek ailedirler. Üç kişilik çekirdek aile her zaman barış ve mutlulukla doludur. Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir. Asya’nın gözünde yıllardır evliler. Ta ki Asya, Volkan’ın uzun saçlarını görene kadar… Volkan’a, evliliğe ve mutlu olduğunu düşündüğü eve sahip çıkmak söz konusu olduğunda, onu bambaşka sonuçlara götürür. Bu hikayenin kurbanı olmamak için prodüksiyon hazır.

Sadakatsiz dizi oyuncuları kimdir?

Asya Arslan – Cansu Dere
Volkan Arslan – Caner Cindoruk
Derin Güçlü – Melis Sezen
Ali Arslan – Alp Akar
Mert Gelik – Eren Vurdem
Bahar Gelik – Yeliz Kuvancı

Sadakatsiz 16. Bölüm fragmanı, Sadakatsiz 16. Bölüm ne zaman, Sadakatsiz 16. Bölüm ilk sahne, Sadakatsiz 16. Bölüm özel sahneler, Sadakatsiz 16. Bölüm tanıtımı, Sadakatsiz 16. Bölüm özeti, Sadakatsiz 3 Şubat 2021, Sadakatsiz dizisi 3 Şubat 2021

Bir cevap yazın