Sadakatsiz 15. Bölüm full izle Fragmanı 27 Ocak 2021

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Sadakatsiz 15. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Sadakatsiz 15. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Sadakatsiz 15. Bölüm full izle 27 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Sadakatsiz Geçen Bölüm Özeti

Sadakatsiz 15. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Asya, git gide Ali için endişeleri artmaya devam etmektedir. Volkan ise zor durumda Selçuk tarafından iyice köşeye sıkışmış vaziyettedir. Ali, üzerinde ki baskılardan kurtulamazken, stresli bu durumundan beklenmedik bir destek yardımı ile rahatlayacaktır. Nil’ in Selçuk’ la olan ilişkisi git gide çıkmaza sürüklenmek de ve Asya ile girdikleri bu tehlikeli oyun sonunda kimler nasıl bir tehlike içinde kalacaktır?

Sadakatsiz 15. Bölüm izle Fragmanı

Sadakatsiz dizi konusu

Sadakatsiz dizisi; Asya kariyerinde oldukça başarılı bir doktordur. Kocası Volkan, tam bir ideal bir eş ve babadır. Harika bir eş ve oğulları Ali’ye harika bir baba mutlu bir çekirdek ailedirler. Üç kişilik çekirdek aile her zaman barış ve mutlulukla doludur. Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir. Asya’nın gözünde yıllardır evliler. Ta ki Asya, Volkan’ın uzun saçlarını görene kadar… Volkan’a, evliliğe ve mutlu olduğunu düşündüğü eve sahip çıkmak söz konusu olduğunda, onu bambaşka sonuçlara götürür. Bu hikayenin kurbanı olmamak için prodüksiyon hazır.

Sadakatsiz dizi oyuncuları kimdir?

Asya Arslan – Cansu Dere
Volkan Arslan – Caner Cindoruk
Derin Güçlü – Melis Sezen
Ali Arslan – Alp Akar
Mert Gelik – Eren Vurdem
Bahar Gelik – Yeliz Kuvancı

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status