Sadakatsiz 13. Bölüm izle Yeni Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Sadakatsiz 13. Bölüm Tek Parça Fragmanı Full HD izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Sadakatsiz 13. Bölüm izle; yeni son bölüm dizi fragmanı Sadakatsiz 13. Bölüm tek parça olarak full HD izlemek için tüm detaylar. Volkan, Asya ve Turgay’ ı birlikte görmesi üzerine kendisine hakim olamayarak Asya’ nın kapısına dayanır. Sadakatsiz 13. Bölüm 13 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Sadakatsiz 13. Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan son yeni bölüm fragmanında olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Sadakatsiz 13. Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. İşte, Sadakatsiz 13. Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Sadakatsiz 13. Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Sadakatsiz 13. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 13 Ocak 2021

Sadakatsiz Geçen Bölüm Özeti

Sadakatsiz 13. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Volkan, Asya ve Turgay’ ı birlikte görmesi üzerine kendisine hakim olamayarak Asya’ nın kapısına dayanır. Kapısının önünde ağlayan Volkan’ı gören Asya buna bir anlam veremeyip amacının ne olduğu konusunda kararsızdır. Volkan, Asya’ ya karşı hala birşeyler mi hissediyor yoksa bunun altında başka birşey mi var ?

Sadakatsiz izle, Tek Parça izle, Full izle

Sadakatsiz dizi konusu

Asya kariyerinde oldukça başarılı bir doktordur. Kocası Volkan, tam bir ideal bir eş ve babadır. Harika bir eş ve oğulları Ali’ye harika bir baba mutlu bir çekirdek ailedirler. Üç kişilik çekirdek aile her zaman barış ve mutlulukla doludur. Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir. Asya’nın gözünde yıllardır evliler. Ta ki Asya, Volkan’ın uzun saçlarını görene kadar… Volkan’a, evliliğe ve mutlu olduğunu düşündüğü eve sahip çıkmak söz konusu olduğunda, onu bambaşka sonuçlara götürür. Bu hikayenin kurbanı olmamak için prodüksiyon hazır.

Sadakatsiz dizi oyuncuları kimdir?

Asya Arslan – Cansu Dere
Volkan Arslan – Caner Cindoruk
Derin Güçlü – Melis Sezen
Ali Arslan – Alp Akar
Mert Gelik – Eren Vurdem
Bahar Gelik – Yeliz Kuvancı

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status