Sadakatsiz 12. Bölüm izle Yeni Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Sadakatsiz 12. Bölüm Tek Parça Fragmanı Full HD izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Sadakatsiz 12. Bölüm izle Yeni Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Sadakatsiz 12. Bölüm tek parça fragmanı full hd izle yeni son bölüm işte ayrıntılar. Sadakatsiz 12. Bölüm 30 Aralık yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Sadakatsiz 12. Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan son yeni bölüm fragmanında olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Sadakatsiz 12. Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. İşte, Sadakatsiz 12. Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Sadakatsiz 12. Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Sadakatsiz Geçen Bölüm Özeti

16 Aralık Çarşamba günü yeni bölümde Asya, Ali ile kurulan iki kişinin dünyasının Volkan tarafından tehdit edilmesine müsaade etmeyecek. Ancak Ali için aralarında farklı bir ateşkes yapılması gerekiyor. Volkan’ın Asya’nın sınırlarını zorlamaktan vazgeçmeyen kararları Derin’i rahatsız etse de Volkan, Ali’nin hayatının bir parçası olduğunu Asya ile kanıtlamakta son derece kararlıdır. Sadece Asya’yı için planlar değil hepsi için ayrı ayrı planlar yapman Volkan … Dengeler değişmeye başlar ve Volkan harekete geçer. Peki bundan sonra ne olacak? Volkan intikamını nasıl alacak?

Sadakatsiz dizi konusu

Asya kariyerinde oldukça başarılı bir doktordur. Kocası Volkan, tam bir ideal bir eş ve babadır. Harika bir eş ve oğulları Ali’ye harika bir baba mutlu bir çekirdek ailedirler. Üç kişilik çekirdek aile her zaman barış ve mutlulukla doludur. Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir. Asya’nın gözünde yıllardır evliler. Ta ki Asya, Volkan’ın uzun saçlarını görene kadar… Volkan’a, evliliğe ve mutlu olduğunu düşündüğü eve sahip çıkmak söz konusu olduğunda, onu bambaşka sonuçlara götürür. Bu hikayenin kurbanı olmamak için prodüksiyon hazır.

Sadakatsiz dizi oyuncuları kimdir?

Asya Arslan – Cansu Dere
Volkan Arslan – Caner Cindoruk
Derin Güçlü – Melis Sezen
Ali Arslan – Alp Akar
Mert Gelik – Eren Vurdem
Bahar Gelik – Yeliz Kuvancı

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status