S.W.A.T 3.Sezon 13.Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

S.W.A.T 3.Sezon 13.Bölüm Fragmanı | Türkçe Dublaj Orijinal İzle

S.W.A.T 3.Sezon 13.Bölüm fragmanı kısa bir süre önce yayınlandı. S.W.A.T 3.Sezon 13.Bölümü ne zaman, Yeni bölüm konusunu ve fragmanı merak edenler haberimizin devamını okuyarak dizi hakkında bilgiye sahip olabilir ve yeni bölüm fragmanını izleyebilirler. S.W.A.T 3.Sezon 13.Bölümü Türkçe Dublaj Orijinal izlemek isteyenler için yayınlanan yeni fragman oldukça önemli ip uçları içermektedir.

S.W.A.T Dizisi Genel Konusu

2017 yılında başlayan, aksiyon ve polisiye türünde bir dizi olan yapımda Los Angeles şehrinde S.W.A.T da görev yapan Daniel Harrelson, Teğmen rütbesindedir. Lakabı Hondo’dur. Büyüdüğü sokaklarda polisler düşman olarak görülmektedir. Hondo görevi ve büyüdüğü yer arasında sıklıkla kalmaktadır. Hondo kumanda ettiği time sadece saldırgan olmayı değil saygı ve hoşgörüyü de öğretmektedir. Hondo liderliğindeki ekibin maceraları her bölümde ayrı bir heyecan fırtınası ile devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Netflix Üyelik
Netflix Üyelik Rehberi 2020

Son günlerde insanların corona virüs nedeniyle evlere kapanması dizi ve film izleyerek vakit geçirmek istemelerine bağlı olarak Netflix dijital platformuna

Kapat
DMCA.com Protection Status