Robot Ron Bir Sorun Var (2021)

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Robot Ron Bir Sorun Var Filmi Konusu Nedir? | Oyuncuları Kimlerdir? | Fragmanı izle

Yönetmenliğini Alessandro Carloni, Jean-Philippe Vine‘ın üstlendiği, animasyon ve 3 boyutlu türündeki film 22 Ekim 2021 tarihinde sinema salonlarında gösterime girmiştir. 1 saat 47 dakika süreye sahip olan filmde Barney, orta okulda öğrenim görmektedir. Barney, sosyal hayatta biraz içe kapanık bir kişiliğe sahiptir. Ron ise bir sobottur ve yürüyüp konuşabilmektedir. Ron, Barney’e hediye edilirken onun için en iyi arkadaş olması beklenmektedir.

Ekim 2021’de vizyona giren Robot Ron Bir Sorun Var filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman şeklinde yapacağınız aramalar ile ilgili tüm detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

Robot Ron Bir Sorun Var Filmi Konusu Nedir

Animasyon türünde bir yapım olan film asosyal bir çocuk ile bir robot arasındaki ilişkiyi anlatıyor. Gelişen teknoloji ile birlikte çocuklar için robotlar üretilmiştir. Bu robotlar çocuklar ile birlikte yürüyebilmekte, onlara arkadaşlık etmektedir. Barney hayli içine kapanık ve asosyal bir kişiliğe sahiptir. Babası bir gün olan doğum günü hediyesi olarak bu robotlardan birini satın alarak hediye eder. Ancak Barney robotu devreye aldığında bu robotun arızalı olduğunu görür. Başlangıçta robotunun bu şekilde diğer çocukların robotlarından farklı ve arızalı olması onu üzer. Ancak zaman ilerledikçe robotu ile arasındaki bağ git gide güçlenmeye başlar ve birlikte oldukça eğlenceli zamanlar geçirmeye başlarlar.

Robot Ron Bir Sorun Var Filmi Oyuncuları

Robot Ron Bir Sorun Var Filmi Fragmanı izle

https://www.youtube.com/watch?v=TFswN4btg2Q
DMCA.com Protection Status