Rifkin’in Festivali

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Rifkin’in Festivali izle, 2021 Netflix Film Fragmanı konusu, oyuncuları, imdb puanı, yorumları, Rifkin’in Festivali filmi full hd izle, Türkçe dublaj ve tek parça izle haberi. Rifkin’s Festival, San Sebastian Festivali’ne gidip etkinliğin, güzelliğine ve çekiciliğine kapılan Amerikalı evli bir çiftin hikayesini konu ediyor.

Rifkin’in Festivali film Hakkında

Rifkin’in Festivali filmi 12 Kasım 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Rifkin’s Festival isimli Rifkin’in Festivali filmi Komedi, Romantik türünde ki en iyi film tavsiyesi fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Rifkin’in Festivali film yönetmeni koltuğunda Woody Allen otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Woody Allen tarafından kaleme almıştır. Rifkin’in Festivali film oyuncuları ise Elena Anaya, Louis Garrel, Gina Gershon gibi başarılı isimler süslemiştir. Rifkin’in Festivali IMDb puanı 7,8 olarak güncellenmiştir.

Rifkin’in Festivali film konusu nedir?

Rifkin’in Festivali film; Rifkin’s Festival, San Sebastian Festivali’ne gidip etkinliğin, güzelliğine ve çekiciliğine kapılan Amerikalı evli bir çiftin hikayesini konu ediyor. Kadının burada Fransız bir yönetmenle ilişkisi yaşarken adam ise adam ise burada yaşayan İspanyol bir kadına aşık olur.

Rifkin’in Festivali film Fragmanı

Rifkin’in Festivali film Oyuncuları kimdir?

Rifkin’in Festivali Film yönetmeni Woody Allen üstlendiği Rifkin’in Festivali oyuncu kadrosunda; Elena Anaya, Louis Garrel, Gina Gershon gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Elena Anaya
Louis Garrel
Gina Gershon
Sergi López
Wallace Shawn
Christoph Waltz

Rifkin’in Festivali izle, Rifkin’in Festivali Netflix izle, Rifkin’in Festivali full izle, Rifkin’in Festivali tek parça izle, Rifkin’in Festivali film izle, Rifkin’in Festivali Türkçe Dublaj izle, Rifkin’in Festivali 720p izle, Rifkin’in Festivali 1080p izle, Rifkin’in Festivali film eleştirisi yorumları, Rifkin’in Festivali film konusu, Rifkin’in Festivali film oyuncuları, Rifkin’in Festivali film yönetmeni, Rifkin’in Festivali fragmanı, Rifkin’in Festivali imdb puanı,

DMCA.com Protection Status