Rich in Love

Google News Abone Ol Sinefocus.com
35
Rich in Love

Rich in Love izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Rich in Love tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Zengin bir adam olan Teto, başka bir hayatın mümkün olduğunu ve normal bir yaşam da sürebileceğini aşık olduğu Paula’ ya kanıtlamak istemektedir. Rich in Love filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Rich in Love filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Rich in Love film Hakkında

Rich in Love filmi 30 Nisan 2020 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Komedi Romantik türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Bruno Garotti otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Bruno Garotti, Sylvio Gonçalves kaleme almıştır. Rich in Love başrol oyuncu kadrosunu ise Danilo Mesquita, Giovanna Lancellotti, Jaffar Bambirra gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 sa. 44 dk. olup, 5,7′ lük IMDb puanına sahiptir.

Rich in Love izle, Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Rich in Love film konusu

Zengin bir adam olan Teto, başka bir hayatın mümkün olduğunu ve normal bir yaşam da sürebileceğini aşık olduğu Paula’ ya kanıtlamak istemektedir. Babasının fabrikasında çalışan yokluk nedir bilmeden yetişmiş Teto, normal bir hayat sürebileceğini kendi ayakları üzerin de durabileceğini sevdiği kadına ıspatlamak ister. Paula ise kendi ayakları üzerinde duran kendi emekleri ile doktor olmuş bir kadındır. İlk tanıştıkların da Teto’ da ona bir fabrikada çalıştığı yalanını söylemiştir. Böylelikle bunun arkasında durabilmek için yalanların ardı arkası kesilmez.

Netflix Rich in Love Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle

Rich in Love film oyuncuları kimdir?

Danilo Mesquita – Teto
Giovanna Lancellotti – Paula
Jaffar Bambirra – Igor
Lellê – Monique
Fernanda Paes Leme – Alana
Ernani Moraes – Teodoro Trancoso
Bruna Griphao – Raissa
Jennifer Dias – Katia
Gillray Coutinho – Célio
Caio Paduan – Dr. Victor
Alok
Ricardo Ferreira – Taxista
Marco Antonio de Carvalho – Brutamontes
Oscar Calixto – Zé

Bir cevap yazın